What Remains of Edith Finch’in İlk Videosu Yayınlandı

What Remains of Edith Finch'in çıkış videosu yayında!

Apex Legends

What Remains of Edith Finch adlı yeni oyun açığa çıktı! Bu yıl E3'te ortaya çıkacak oyunun ilk tanıtım videosu açığa çıktı. 6 aydan uzun bir süredir videolarını beklediğimiz oyunun sonunda tanıtım videosu yayınlandı. 

Oyunda küçük hikayelerle karşılaşacaksınız , bu küçük hikayelerin her biri Finch ailesinin nasıl ölümle yüz yüze geldiğini anlatacak. Her bir hikayede daha farklı hislere kapılacaksınız.

Oyunla ilgili ilk ve en önemli noktanın Finch ailesinin evi olduğunu düşünen geliştiriciler, ilk adım olarak evi yayınladılar. Oyuncular bu evde kilitli olmayan odaları dolaşacak, yer odada aile üyelerinin hatırlarından bir şeyler keşfedecekler. Her odada sizleri farklı hikayeler karşılayacak. Her odada karşınıza günlükler ya da fotoğraflar çıkacak.

Finch ailesi son yüzyıldır burada yaşıyor ve her yeni aile üyesi bu evde yaşamaya devam ediyor. Her küçük hikayede ölümle yüz yüze gelecek ve kendinizi biraz garip hissedeceksiniz.

Ayrıca evin bahçesinde, daha önce ölmüş aile mezarlığı da yer almakta. Giant Sparrows tarafından geliştirilmiş bu oyun bana oldukça tanıdık geldi desem ne dersiniz?

Çok yakında konsolda yayınlanacak bu yepyeni oyunu bakalım beğenecek misiniz?

 

 

 

1 Yorum

  1. Oldum olası sinematik oyun trailerleri sevmedim.Millet akiyon görünce oyunu merak eder bunlar sanki dram filmi cıkarıyor.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol