What Remains of Edith Finch Epic Store’da Ücretsiz Olarak Dağıtılıyor!

What Remains of Edith Finch PC'de ücretsiz oldu.

Her geçen gün dünya çapındaki popülaritesini artırmaya devam eden Epic Games, yine oyuncuların yüzünü güldürecek adımlar atıyor.

25 Nisan 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapan What Remains of Edith Finch 10 Ocak – 24 Ocak tarihleri arasından Epic Store’da ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Steam’de 31.00 TL olan, Epic Store’da 69.00 TL olan yapım, 14 gün boyunca bilgisayar oyuncuları için ücretsiz olarak dağıtılacak. Dileyen oyuncular Epic Store üzerinden oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilir ve sonsuza kadar oyuna sahip olabilirler.

Tek oyunculu bir oynanışa sahip olan yapımda oyuncular Finch adlı bir karakterin evini ve aile geçmişini araştıracak, hikaye eşliğinde verilen görevleri tamamlamaya çalışacaklar.  Geçmişten günümüze kadar birçok olayı araştıracağımız oyunda aile üyelerinin neden hayatını kaybettiklerini de bulmaya çalışacağız. Oyun içerisinde tatmin edici düzeyde bir içerik bizleri bekliyor olacak.

11 farklı dil desteğine sahip olan oyun ne yazık ki Türkçe diline yer vermiyor. Macera içerikleri ile oyunculara sunulan oyun, birinci şahıs kamera açılarına sahip olarak oynanıyor. Oyun içerisinde karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 64-bit or later
  • İşlemci: Intel i3 2125 3.30 GHz or later
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 750/AMD Radeon 7790 or later
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol