Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

We Are OFK Çıkış Tarihi Belli Oldu

Pop müzik biyografisi We Are OFK sonunda hem epizodik video oyununun çıkış tarihini hem de ilk sezonunu duyurdu.

We Are OFK çıkış tarihi nihayet belli oldu. Oyun, 2020’deki The Game Awards‘ta gösterildiğinden bu yana en çok öne çıkan bağımsız oyunlardan biri oldu. Proje, OFK adlı kurgusal bir pop grubunun biyografik hikayesini anlatacak. Biz de popülerlik kazanırken bu grubun kişisel mücadelelerin üstesinden gelmeye çalışacağız.

Müzik tabanlı video oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse iki yıl sonra, We Are OFK nihayet 18 Ağustos‘ta epizodik bir sürüm olarak piyasaya sürülecek. We Are OFK çıkış tarihi belli olmasıyla hayranlar fazlasıyla heyecanlı çünkü oyun orijinal olarak The Game Awards 2020’de kendi sanal grubundan bir performansla ortaya çıktı.

We Are OFK Çıkış Tarihi Açıklandı

We Are OFK Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geçen ay geliştirici Team OFK, oyunun geliştirmeyi tamamladığını doğrularken, aynı zamanda bir We Are OFK çıkış tarihi duyurusunun kısa bir süre sonra yapılacağını duyurdu. Bugün geliştirici, oyunun 18 Ağustos’ta epizodik bir sürüm olarak piyasaya sürüleceğini ve her yeni bölümün haftalık olarak yayınlanacağını ve dijital akış için mevcut olacak yeni bir şarkının hizmetlerde diğer video oyun müziklerinin saflarına katılacağını açıkladı.

Oyun, beş bölüm grubun ilk EP’sini oluşturmak için 5 parça ile ilişkilendirilecek. Oyun, ilişki mücadelelerini ve yoğun hayatlarını L.A. müzik sahnesinde kurmakla dengelemeye çalışan ve sonunda ilk EP’lerini yayınlayan dört arkadaştan oluşan bir grubu takip edecek. Oyunun bölümleri, oyunun Steam sayfasında “etkileşimli bir animasyon dizisinin” ve beş etkileşimli müzik videosunun bir parçası olarak açıklandı.

Oyunda ayrıca Ally Maki (Toy Story 4), Syhaya Aviel (The Circle), Greg Chun (Judgment), Yuri Lowenthal (Marvel’s Spider-Man) ve Kimberly Brooks (Mass Effect) gibi seslendirme oyuncuları da yer alacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.