Watch Dogs: Legion İlk Büyük Güncellemesi Bugün Yayınlanıyor

Ubisoft, popüler oyunu Watch Dogs: Legion için ilk büyük güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme ilk battle pass oyuna eklenmiş oldu.

Watch Dogs: Legion için ilk büyük ölçekli güncelleme bugün yani 4 Mayıs’ta yayınlanıyor ve Ubisoft, yeni içeriğin ücretsiz olarak ve sezon geçişiyle birlikte oyuna geldiğini duyurdu.

Herhangi bir platformdaki sezon kartı sahipleri, Mina Sidhu’da yeni bir oynanabilir karakterin ve yeni bir hikaye görevinin tadını çıkarabilecek. Sidhu bir test konusuydu, ancak artık özgür olduğuna göre, düşmanları alt etmek için bir zihin kontrol cihazı kullanabilir. Yeni hikaye misyonu, antikalar ve parayla ilgili tartışmalar içeren bir komplo içeriyor.Watch Dogs: Legion

4 Mayıs güncellemesi aynı zamanda bazı ücretsiz içerikleri de beraberinde getiriyor – bir DJ’li iki yeni operatör ve ilk müdahale görevlisinin yanı sıra daha fazla özelleştirme parçası ve alınan hasarın azalmasına yardımcı olacak yeni beceriler de dahil olmak üzere birçok yeni içerik oyuncuları bekliyor olacak.

Çevrimiçi mod ayrıca üç yeni ortak görev, iki yeni eşli araç ve beş yeni solo görev kazanıyor. Legion genel olarak harika bir oyundur ve PS4 sahipleri PS5 sürümüne ücretsiz yükseltme alabilir – Xbox One sahipleri de Xbox Serisi konsollar için Smart Delivery’den yararlanabilir.

Watch Dogs: Legion için yayınlanacak olan ilk büyük güncelleme ile birlikte yukarıda yazan tüm yeni içerik oyuncuları beklerken Ubisoft, yaptığı açıklama ile birlikte oyunda bulunan çeşitli hataları da ilerleyen yamalarda düzelteceğini açıkladı.

Güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol