Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Watch Dogs: Legion İçin Yeni Bir Görev Videosu Yayınlandı

Ubisoft tarafından geliştirilen ve 29 Ekim 2020 tarihinde yayınlanacak olan Watch Dogs: Legion için yeni bir video yayınlandı.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve Watch Dogs serisinin yeni oyunu olacak olan Legion için yeni bir video yayınlandı. Whistleblower adlı bir oyun içi seviyeden altı dakikalık görev oynanışı videosu oyunu merak eden hayranlar için paylaşıldı.

Watch Dogs Legion İçin Yeni Bir Görev Videosu Yayınlandı 1

Öncelikle belirtmek isterim ki bu bir sızıntı değil. Ubisoft, seçtiği bir kaç YouTuber’a oyunu oynaması ve yayınlaması için izin verdi ve sonuçta karşımıza böyle bir video çıktı. Video izlendiği zaman anlaşıldığı üzere bu oyunun ilk görevlerinden biri gibi görünüyor. Oyunun henüz başında yapılan bu görevlerden sonra kontrol edeceğiniz karakterler daha sonra güçlenecektir, bu yüzden oyunun sadece bundan ibaret olduğunu düşünmeyin.

Önceki Watch Dogs oyunlarına kıyasla daha fazla aksiyon ve görsellik barındıran Legion’da geleneksel kahramanlık rolünden uzaklaştığını göreceğiz. Tom ve Harry, Londra’da kendi kurtuluş yollarını çizecekler. Ayrıca oyunda gizlilik her şeyden daha ön planda olacak.

Son olarak, Watch Dogs: Legion, 29 Ekim 2020 tarihinde PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia’da için piyasaya sürülecek ve Ubisoft oyunun yeni nesil konsollara da çıkacağını doğruladı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.