Watch Dogs Legion Bloodline DLC Duyuruldu

Ubisoft, Watch Dogs Legion için yeni DLC olan Bloodline duyuruldu. Yeni DLC 14.99 Dolara piyasaya sürülecek ve aynı zamanda Battle Pass'in bir parçası olacak.

Ubisoft’un UbiForward E3 2021 vitrini sırasında, Watch Dogs Legion Bloodline DLC’si açıklandı.

Bağımsız anlatı genişletmesi, Watch Dogs Legion’ın sezonluk geçişinin bir parçasıdır ve önümüzdeki ay 6 Temmuz’da tüm platformlarda kullanıma sunulacaktır. DLC, Legion olaylarından önce ayarlanır ve Watch Dogs 2’den ilk Watch Dogs ve Wrench’ten Aiden’ı yeniden sunar.

Aşağıdan duyuru fragmanına göz atabilirsiniz. Ayrıca birkaç resmi ekran görüntüsü ekledik.

Watch Dogs Legion Bloodline Watch Dogs Legion Bloodline

Watch Dogs Legion Bloodline

Watch Dogs Legion Bloodline

Watch Dogs: Legion – Bloodline, oyuncuların orijinal Watch Dogs® oyunundan Aiden’ı ve Watch Dogs® 2’den Wrench’i yeni bir hikaye yayında kontrol altına alacağı bağımsız bir anlatı genişletmesidir. Bloodline’da oyuncular, Watch Dogs olaylarının ardından yeğeni Jackson ile yeniden bağlantı kurmak için Londra’da rutin bir tamirci işini kabul eden Aiden’ı takip edecekler. Aiden’ın görevi, gizemli ve değerli bir teknoloji parçasını çalmak için Broca Tech’in yüksek teknolojili bir laboratuvarına sızmaktır, ancak Wrench cihazla kaçtığında görevi tehlikeye girer.

Tamirci sözleşmesi artık ters gittiği için Aiden ölümcül bir çapraz ateşin içinde kalır. Bir şirket devine karşı gerçek bir müttefiki olmayan ve Wrench’in bir adım önünde olan Aiden, uzun süredir görüşmediği yeğeni Jackson ile takım kurmalı ve onun cesaretine ve deneyimine güvenmelidir. Wrench’in öngörülemeyen davranışıyla birlikte işler kaotik olmaya mahkumdur.

Söylendiği üzere, Bloodline DLC, Watch Dogs Legion Season Pass’in bir parçasıdır. Genişletme ayrıca 14,99 $ karşılığında ayrı olarak satın alınabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol