Wasteland 3’ün Yeni Oynanış Videosunda Taktiksel Savaşlar Gösteriliyor!

Wasteland 3 Gamescom 2019'a özel fragman yayınladı.

InXile Entertainment’in başarılı oyun serisi olan Wasteland şu sıralar yeni oyunu ile gündeme gelmeye devam ediyor. Serinin en yeni oyunu olan 3’ncü oyun 2020 yılında konsol ve bilgisayar platformunda karşımıza çıkacak. Yapım Gamescom 2019’da sahne aldı.

E3 2019’da oyuncular tarafından ilgiyle karşılanan Wasteland 3 geçtiğimiz günlerde Gamescom 2019 kapsamında sahne aldı. 2020 yılında erken erişim oyunu olarak karşımıza çıkacak olan oyun Gamescom 2019’da bekleyen hayranlarına yeni görüntüler sundu. Serinin en geniş ve en iyi kontrol seçeneklerine sahip olan oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım yeni görüntülerinde oyunculara taktiksel savaşları gösteriyor.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için 2020’nin başında lansmana çıkacak olan oyun yeni fragmanında hem konuşmaları, hem karlarla kaplı haritayı detaylı bir şekilde görebiliyoruz. Binalar içerisinde dolaşabiliyor, kuş bakışı kamera açıları eşliğinde savaş sahnelerine katılabiliyoruz.

Bunlara ek olarak karakter kişiselleştirme ekranı da kameralara yansıyan detaylar arasında yer alıyor. Oyuncular karakterlerinin hangi kostümü, hangi silahı yada ekipmanı kullanabileceklerine diledikleri gibi karar verebiliyorlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol