Wasteland 3 Sevgililer Gününde Vegas’ı Gösterdi

Wasteland 3'ten Sevgililer Gününe özel bir tanıtım fragmanı geldi. Fragmanda oyunun Vegas bölgesi oyunculara gösterildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Aylardır Steam üzerinde ön siparişlerde yer alan Wasteland 3 merakla beklenmeye devam ediliyor. Konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan yapım sıra tabanlı bir savaş dünyasına ev sahipliği yapacak. Yapım 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir fragman yayınladı.

Wasteland serisi ile geniş bir oyuncu tabanına hitap eden inXile Entertainment serinin üçüncü oyununu duyurması ile oyuncuları heyecanlandırmıştı. Aylardır Steam üzerinde ön siparişlerde yer alan üçüncü oyun aldığı fragmanlar ile de oyunculara nasıl bir atmosfer sunacağını göstermişti. 14 Şubat’a özel bir fragman daha yayınlayan geliştirici ekip bu fragmanda oyun içerisinde yer alacak olan Vegas’ı oyunculara gösteriyormuş.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre geliştirici ekip Sevgililer Gününe özel yeni bir fragman yayınlamış. Yayınlanan yeni fragmanda oyunun küçük Vegas olarak adlandırılan alan oyunculara gösterilmiş. Kıyamet sonrası bir toplumu konu alacak olan oyun yeni fragmanında Sevgililer Günü temalı bir yapıya sahip olan Vegas’ı gösteriyor. Vegas bölgesi oyunculara kumar, içki, dans ve aşk sunacak.

Yağan kar eşliğinde oyunculara gösterilen Vegas, tasarımı ve oyunculara sunduğu içerikler ile oldukça hoş bir yapıya sahip olacak. Fragmanda Vegas’taki kumarhaneler, kulüpler ve daha fazlası detaylı bir şekilde oyunculara gösteriliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol