Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Warzone’un PlayStation 4 Oyuncuları Hile Kullanan PC Oyuncularından Şikayet Ediyor

Warzone'da hile kullanan oyuncular PS4 oyuncularının canını sıkmaya başladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Call of Duty: Warzone piyasaya çıktığında hem PC hem de PlayStation 4 oyuncuları için oynanabilir olmuştu ve oyunun geliştiricisi olan Infinity Ward ve Activision cross platform tekniğini uygulayarak hem PlayStation 4 oyuncularının hem de PC oyuncularının birlikte oynayabilmesini sağlamıştı ancak bir çok PlayStation 4 oyuncusu bu durumdan memnun değil.

Bir çok firma artık hem konsollara hem de PC için çıkarmış olduğu oyunları cross platform özelliği ile birlikte daha fazla oyuncunun farklı platformlardan birbiri ile oynayabilmesini sağlıyor. Ancak Call of Duty: Warzone’un konsol oyuncuları bu durumdan pek memnun değiller.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay piyasaya sürülmüş olan Call of Duty: Warzone, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision Blizzard tarafından yayınlanmış olan Call of Duty: Modern Warfare’in ücretsiz olarak kullanıcılara sunmuş olduğu Battle Royale oyunudur.

Cross-platform özelliği ile hem PC hem de PlayStation 4 oyuncuları aynı oyunda oynayabiliyorlar ancak bir çok PlayStation 4 oyuncusu PC’de hile kullanan oyunculardan oldukça fazla şikayet etmeye başladı. Elbette hile kullanan oyuncular tespit edildiği takdirde oyundan süresiz olarak uzaklaştırılıyor ancak oyun ücretsiz olduğundan dolayı yeni bir hesap açmak çok’da zor değil.

Bakalım ilerleyen günlerde Activision bu duruma nasıl bir çözüm bulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol