Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone Mobile’da Bot İstilası: Yeni Güncelleme Oyunu Bozdu!

Activision tarafından yayımlanan Call of Duty Warzone Mobile için yeni güncelleme oyunun botlarla doldurdu.

Activision tarafından oyunculara sunulan Call of Duty Warzone Mobile bildiğiniz üzere kısa süre önce çıkışını gerçekleştirdi ve mobil cihazlarda oynanabilir duruma geldi. 21 Mart tarihinde dünya çapında piyasaya sürülen bu yapım çıkış yaptığı andan itibaren birçok sorunu beraberinde getirdi. Özellikle son güncelleme ile beraber bu durum daha da katlanılamaz hale geldi.

Uzun süredir merakla beklenen oyun 50 milyondan fazla ön kayıt almış durumda. Ancak oyun çıkışı ile beraber Android cihazlardaki büyük dengesizliklerle beraber bir hayli eleştirildi ve aynı zamanda çok sayıda problemle beraber oyunculara zor anlar yaşattı. Yakın zamanda Warzone Mobile için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bot dengeleme değişikliklerini içeren yeni yama, oyunun resmen kaosa sürüklenmesine sebep oluyor ve yeni oyuncuların işini kolaylaştırmak için lobileri düşük güce sahip botlarla dolduruyor.

Warzone Mobile Oyuncuları Endişeli

Warzone Mobile piyasaya sürülmeden önce Activision oyunda botların olacağını açıklamıştı. Botlarla beraber eşleştirme daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve oyunu biraz daha dengelemek için kullanılacaktı. Ancak sonuç oyuncudan daha çok botların olduğu bir lobi. Reddit platformunda kullanıcılar ortaya çıkan bu durum sonrasında endişelerini dile getiriyor ve bazıları çok sayıda botla karşılaştığını ve normal oyuncuyu bulmanın bir hayli zorlaştığını aktarıyor.

MOBILE CE Call of Duty Warzone M

Ortaya çıkan sorunlar elbette çok oyunculu ve dereceli maçlar içerisinde yaygın olarak karşımıza çıkıyor. Platformda yer alan Battle Royale modunda bu botlar daha fazla ön plana geliyor. Oyunu birkaç kez oynarsanız bot karakterlerin nasıl hareket ettiğini ve net tepki verdiklerini kolayca anlayabilirsiniz. Çünkü genellikle etrafta amaçsız bir şekilde dolaşıyor ve tuhaf hareketler sergiliyorlar.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.