Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone Mobile Tüm Detaylarıyla Tanıtıldı (Ön Kayıtlar Başladı)

Warzone Mobile, PC sürümündeki Call of Duty oyunları ile ortak özellikleri paylaşacak ve ortak Battle Pass ilerlemesi sunacak.

Call of Duty, 2023’te Android ve iOS için çıkış yapacak olan bir battle royale oyunu Warzone Mobile ile mobil oyun sayısını ikiye çıkaracak. Call of Duty Warzone’un monil sürümü, operatörler, silahlar, yerler ve mevcut Warzone hayranlarının aşina olduğu her şeyi mobile taşıyacak ve 120 oyunculu maçlar içerecek.

Call of Duty: Warzone Mobile, her ikisi de 2022’nin sonunda çıkacak olan Modern Warfare 2 ve Warzone 2 ile ortak bir Battle Pass, sosyal özellikler ve çapraz ilerlemeyi destekleyecek. Yani bu oyundaki ilerlemeleriniz, mobil sürüme de etki edecek ve PC sürümündeki yeniliklerin tümü mobil oyuna da yansıtılacak. Temel oyun ücretsiz olacak.

Warzone Mobile 2023’te Çıkış Yapacak

Warzone Mobile

Activision, Warzone Mobile’daki potansiyel mikro ödemelerle ilgili ayrıntıları paylaşmadı ancak muhtemelen bolca oyun içi ödeme bulunacak. Oyun içi satın alımlar, 2019’daki çıkışından bu yana Call of Duty: Mobile’a dahil edildi ve bu plan Activision için gayet iyi çalıştı.

Stüdyo, üç yıldan az bir sürede Android ve iOS cihazlardan 1.5 milyar dolardan fazla para kazandı. Call of Duty: Mobile, dünya çapında 650 milyondan fazla kez indirildi.

Call of Duty: Mobile bir deneme çalışmasıysa, Warzone Mobile Activision’ın nihai mobil oyunu olacak. Warzone’un mobil sürümü, Activision’ın yıllık oyunları, Warzone’u ve mobil oyunu aynı temel teknolojiye sahip tek bir ekosisteme çekmesiyle, tüm Call of Duty serisi için bir birleştirme planının parçası olacak.

Bu hamle, platformlar ve oyunlar arasında paylaşılan ilerlemenin, sosyalleşmenin ve ödemelerin kilidini açarak Call of Duty’yi bir video oyunundan çok sosyal bir alana dönüştürecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.