Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Warzone Goldflake Hatası Çözümü

Warzone Pacific'te insanların çevrimiçi oynamasını engelleyen yeni bir Goldflake Error mesajı ortaya çıktı. Bu sorunun sebebini ve nasıl çözebileceğinizi anlattık.

Call of Duty: Warzone Goldflake hatası, oyun oturumlarını kesintiye uğratan ve Warzone Pacific Season 1 güncellemesinden bu yana daha yaygın hale gelen bir sorun oldu. Goldflake Error, Warzone’daki diğer hatalar gibi battle royale modunu oyuncular için oynanamaz hale getirdi. A required network has failed şeklinde bir uyarıya neden olan sorun geliştirici ekip tespit edildi ancak şu anda sorunun kalıcı bir çözümü yok.

Warzone Goldflake Status hatasının, konsolunuzu veya bilgisayarınızı bir tür güç tasarrufu durumuna geçirdiğinizde ortaya çıktığı tespit edildi. Bu uyku veya dinlenme durumları PlayStation 4/5, Xbox Series X/S ve PC‘de mevcut. Bir oyuncu, sistemi dinlenme modundan çıkardıktan sonra oyuna geri dönmeye çalıştığında hata ortaya çıkıyor. Peki “Warzone Goldflake Hatası” çözümü nedir?

Warzone Goldflake Hatası ve Çözümü

Warzone Goldflake Hatası

Goldflake Hatası, Xbox Series X/S’deki Warzone oyuncuları için ‘Hızlı Devam Etme’ özelliğini her kullandıklarında da ortaya çıktı. Xbox konsollarında Hızlı Devam Etme, yalnızca kontrol cihazının güç düğmesine basılarak tetiklenebilir. Bu nedenle, Xbox konsollarında Hızlı Devam Etme ile başlatılması da Warzone Goldflake Hatasının olası bir nedeni olarak belirlendi.

Warzone Pacific‘teki Goldflake Hatasının çözümü kalıcı değil ve sık sık geri gelmeye devam edecek ancak, sorunu azaltmak için Warzone oyuncularının Goldflake Hatasını ortadan kaldırmak için dört adımı izlemesi gerek:

  • Önce Warzone: Pacific Menu’de Status Goldflake hatasıyla karşılaşmanız gerek.
  • Bir kez karşılaşıldığında, konsolunuzu veya bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerek.
  • Konsol veya bilgisayar yeniden başladığında Modern Warfare veya Warzone Pacific’i yeniden açın.
  • Hata mesajı gitmiş olmalı ve tekrar çevrimiçi maçlar oynamaya başlayabilirsiniz.
Warzone Goldflake Hatası

Yukarıdaki adımlar Warzone Goldflake hatası için işe yaramazsa, yukarıdaki adımları tekrar denemek için yönlendiricilerinizi ve konsolunuzu yeniden başlatmaları gerek. Hala çalışmıyorsa, son seçenek Warzone Pacific’i kaldırıp oyunu yeniden yüklemek. Yeniden yükleme genellikle büyük hata sorunlarını giderir ancak yine de hatayı tekrar alma olasılığınız mevcut.

Call of Duty: Warzone Pacific, Activision yeni Caldera Haritasını çıkardığından beri sorunlarla dolu ancak Warzone Pacific’teki dikkate değer değişiklikler, Battle Royale formülünü yeni ve deneyimli oyuncular için ilgi çekici hale getirdi. Güncelleme, yeni bir silah eklenti sistemi ve Warzone oyuncularının savaşlarda kullanabilecekleri yeni avantajlar ekledi ancak Activision’ın bu yeni eklemelerin kesintisiz olarak keyfini çıkarması için gelecekteki bir güncellemede Warzone Goldflake Hatasını kalıcı olarak düzeltmesi gerek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.