Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone 3. Sezon’un Yeni Hızlı Seyahet Sistemi Tanıtıldı

Call of Duty: Warzone'un yaklaşan sezon ortası güncellemesi, daha birçok ekleme ve değişikliğin yanı sıra ilginç bir hızlı seyahat sistemi getirecek.

Call of Duty Warzone 3. Sezon ortası güncellemesinin önemli ayrıntıları açıklandı. Warzone’un sezon ortası güncellemeleri serisinin bir parçası olarak Classified Arms Reloaded güncellemesi, özellikle Caldera’daki çeşitli ilgi çekici noktalar arasında hızlı seyahate izin veren yeni yeraltı transit sistemi nedeniyle, Sezon 3’ün geri kalanını çok daha ilginç hale getirecek.

Tac Map üzerinde “kasa kapısı” sembolleri ile işaretlenmiş, harita çevresinde toplu taşıma sistemine 14 erişim noktası bulabilirsiniz. Her bir hızlı seyahat noktası sizi tercih ettiğiniz varış noktasına gidebileceğiniz bir merkez odasına götürecek. Sesli ve görsel ipuçları, tehlikenin diğer uçta olup olmadığını belirlemeye yardımcı olacak; tam olarak bu nedenle, bu sistemde ustalaşmak başarının kilit unsuru olacak.

Warzone 3. Sezon 2. Bölüm Güncelleme Notları

Warzone 3. Sezon
Warzone 3. Sezon Transit noktaları.

Warzone 3. Sezon hızlı seyahat sisteminin yanı sıra Classified Arms Reloaded ile birçok başka ekleme de gelecek. Champion of Caldera Battle Royale Modu, sürekli olarak kapanan tek bir daireye sahip olacak. Bu modda, öldürmeler anında can, ekipman ve cephane doldurarak hayatta kalma şansını en üst düzeye çıkarmak için agresif oyun tarzlarını teşvik ederken Warzone’da daha kolay silah seviyelendirme için bazı harika fırsatlar sunacak.

The Occupation Scan Etkinliği de oyuna ilginç bir ekleme olacak: Rebirth Resurgence maçları sırasında bir Occupation Scan yapabileceksiniz. Bunu yapmanız için yüz üstü yatmanız gerekecek, aksi takdirde konumunuz diğer her oyuncunun haritasında görünecek. High-Value Loot Zones, Battle Royale maçları sırasında da görünecek ve oyuncular bu konumlarda güçlü ganimeti talep etmeye çalıştıkça yoğun çatışmalar yaşanacak.

Warzone 3. Sezon, sezon ortası güncellemesinin 25 Mayıs’ta yayınlanması bekleniyor, bu nedenle Warzone oyuncularının gelecek eklemeler için stratejilerini hazırlamak için birkaç günü olacak. Özellikle Warzone 2 hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıktığından, Warzone hayranları için kesinlikle heyecan verici zamanlardan geçiyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.