Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone 2’nin Ekonomi Sistemi Büyük Ölçüde Değişecek

Warzone 2'de toplanabilir paraların azlığından şikayet eden oyunculara güzel haberler getirdik.

Infinity Ward ve Raven Software, Call of Duty: Warzone 2‘nin ekonomisinde büyük değişiklikler yaparak oyun dünyasındaki yağmalanabilir para miktarını artırırken aynı anda mağazalardaki fiyatları düşürdü. Devam oyunu, bir önceki oyunun Caldera haritasına göre büyük beğeni toplasa da, hala Verdansk’ın görkemli günlerinin gerisinde kaldığını düşünenler de yok değil.

Call of Duty: Warzone oyunlarının büyük bir kısmı, Satın Alma İstasyonlarında yararlı eşyalar satın almak amacıyla kullanılabilecek nakit toplamak olduğu için oyundaki denge unsurunun kilit noktası para miktarı diyebiliriz. Çok para biriktirmek oyunun en önemli bileşeni ancak birçok oyuncu oyundaki para miktarı ve mağazadaki şeylerin maliyeti konusunda şikayetçiydi.

Warzone 2’de Para Toplamak Daha Kolay Olacak

Warzone 2'nin Mağaza Fiyatları Güncellendi

Tüm bu ekonomi değişimi, bu şikayetlere yanıt olarak, oyunda daha fazla yağmalanabilir nakit olduğunu ve oyuncuların paralarının karşılığını daha fazla alabilmeleri için “fiyatların dengelenmesi” ile duyuruldu. Daha spesifik ayrıntılar bu hafta sonra gelecek, bu nedenle kesin rakamlar isteyen Call of Duty: Warzone hayranlarına bizleri takipte kalın diyoruz.

Call of Duty hayranları, Warzone 2’de yapılan herhangi bir olumlu değişiklikten şüphesiz heyecan duyacak olsa da, diğerleri şüphesiz 2. Sezonun neler getireceğiyle daha çok ilgileniyor. Biz bu içeriği hazırladığımız sırada, Sezon 2 ile ilgili çok fazla ayrıntı yayınlanmadı ancak bu hafta günlerde yeni bir blog gönderisiyle birlikte bilgilerin de gelmesi muhtemel.

Bazı Call of Duty hayranları, Warzone 2 Sezon 2 çıkış tarihinin 15 Şubat’a ertelendiğini öğrenince hayal kırıklığına uğradı ancak umarız Gulag değişiklikleri ve yeni içerik ile bu sezonun beklemeye değer olduğunu düşünüyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.