Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone 2 Haritası Eski Oyunlardan Konumlar İçerecek

Warzone 2'nin haritasında, eski oyunların haritalarından birçok konum bulunacak.

Warzone 2 haritası ile ilgili bazı sızıntıları sizlere geçtiğimiz günlerde aktarmıştık. Activision’ın yeni Warzone ve Modern Warfare 2’yi tam olarak ne zaman tanıtacağı belli değil ancak güvenilir sızıntı kaynağı Tom Henderson birçok yeni bilgi açıkladı.

Henderson’ın en son CoD sızıntıları, Modern Warfare 2’nin yeni sürümünde yer alabilecek bazı tanıdık haritalardan ve bu haritalardan bazılarının Warzone 2 haritasında nasıl yer alabileceğinden bahsetti. Henderson, Call of Duty: Modern Warfare 2’nin 2022 versiyonunun uzun süredir COD hayranlarının aşina olması gereken çeşitli haritalar içereceğini öne sürdü.

Warzone 2 Haritası Hangi Bölgelerden Oluşacak?

Warzone 2 Harita
Warzone’un ikinci oyununun çıkış tarihi henüz belli değil.

Henderson, özellikle Afghan, Highrise, Quarry ve Terminal‘i Call of Duty: Modern Warfare 2’de yer alacak dört harita olarak adlandırdı ve bu haritaların dördü de potansiyel olarak Warzone 2 haritasında yer alacak. Afghan, Highrise, Quarry ve Terminal’in yanı sıra Favela’nın Warzone 2’de yer alabileceği de bildirildi. Favela, orijinal Modern Warfare 2’deki en popüler çok oyunculu haritalardan biriydi.

Söylentiye göre Call of Duty: Warzone 2 haritası, Verdansk ve Caldera gibi çoğunlukla orijinal bir harita olmanın aksine, önceki Call of Duty oyunlarından alınan konumları içermesi bakımından Black Ops 4’ün Blackout’uyla daha fazla ortak noktaya sahip olacak. Henderson’ın verdiği bilgiye göre Warzone 2’de yukarıda bahsedilen klasik Call of Duty haritalarının farklı isimler altında yer aldığı 18 İlgi Çekici Nokta bulunacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.