Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wartales 2023 Yol Haritasını Yayınladı

Bu yılın ilk yarısı için strateji RPG oyunu Wartales'ın geliştirme planlarını öğrendik. Oyunun tam sürümünün ne zaman yayınlanacağı da belli oldu.

Wartales‘e kooperatifin eklenmesinin ardından, 2023’ün başlangıcı ve sonuna kadar olan yol haritası güncellendi. Sürpriz bir başarı yakalayan oyunda kendimizi ortaçağ Avrupa’sından ilham alan kurgusal bir dünyada buluyoruz. Yüz yıl önce bir veba, diğer ülkelere hakim olan Edora İmparatorluğu‘nun çöküşüne yol açtı.

Hukuk ve onur uzun süredir anlamsız sloganlar haline geldi ve insanlar hayatta kalmak için çeşitli yollara başvurdu. Daha da kötüsü, bölge sakinleri, enfekte olanları öldürmeyen ancak onlara gerçek bir kurdun et açlığına neden olan korkunç bir hastalıkla da uğraşmak zorunda. İşin güzel yanı, eşli oynanış mekanikleri ile arkadaşlarınızla bu evrende maceralara atılabiliyorsunuz.

Wartales 2023 Yol Haritası

Wartales 2023 Yol Haritasını Yayınladı

Şubat 2023’te oyuna gelecek olan güncelleme ile karakterler için benzersiz geliştirme seçeneği, hızlı seyahat sistemi, ticaret karakolları inşa etme yeteneği, ganimet ve yoldaşları saklama seçeneği, kamplarda kullanılan ekipmanın iyileştirilmesi ve kendi bayraklarınızı tasarlama yeteneği gibi birçok özelleştirme seçeneğine kavuşuyoruz.

Bu güncellemenin ardından 2023’ün ikinci yarısında oyun tam sürüm olarak yayınlanacak. Bu süreçte ise keşfedilecek yeni bir bölge olan Alazar, Gözün Gazabı ile yüzleşme olasılığı, artırılmış seviye sınırı, yeni karakterler ve arenalar, yeni Harabeler ve Unutulmuş Köyü ziyaret etme seçeneği, yeni savaş haritaları ve diğer birçok yeni özellik Wartales’e dahil edilecek.

Wartales’in 1 Aralık 2021’de Steam’de erken erişim olarak çıkış yaptığını hatırlatalım. Oyun sadece PC’de mevcut ve piyasaya sunulduğundan beri, proje sistematik olarak geliştirildi. Son büyük güncelleme geçen yıl Kasım ayında yayınlandı, bu yüzden yeni bir yol haritası görmek güzel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.