Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warstride Challenges PS5’e Geliyor!

Steam Erken Erişim'de piyasaya sürüldükten sonra, hız odaklı FPS oyunu henüz bir çıkış tarihi onaylanmamış olsa da Sony'nin yeni nesil konsoluna taşınacak.

Steam Erken Erişim yoluyla PC için çıktıktan sonra, Focus Entertainment ve Dream Powered Games, PS5 için Warstride Challenges‘ı onayladı. Hızlı tempolu ve tamamen hıza odaklı birinci şahıs nişancı, oyuncuları mümkün olduğunca çabuk tamamlanması gereken çeşitli görevler yapmaya gönderen yapısıyla öne çıktı ancak ülkemizde yüksek fiyatıyla geri planda kaldı.

Gezinme engelleri, yarıklardan kayma ve platformlar arasında zıplamanın yanı sıra, kaçınmak ve iblisleri öldürmek için çeşitli tehlikelerle yüzleşecekseniz. Neyse ki, daha iyi atışlar yapmak için zamanı yavaşlatabilir ve çok sayıda düşmanı yok etmek için Shockwave yeteneğini kullanabilirsiniz. Bir görevi tamamladığınızda, zamanınız dünyanın görmesi için Lider Tablosuna kaydedilecek.

Warstride Challenges PS5 Çıkış Tarihi

Warstride Challenges
Warstride Challenges yeni nesile taşınacak.

Bu arada geniş bir cephanelik ve çeşitli savaş becerileri kullanarak düşmanları öldürüyoruz. İlerledikçe daha güçlü silahlar kazanıyoruz ve savaş seçeneklerimizi genişleten ve daha fazla zorlukla yüzleşmemizi sağlayan yeni güçlerin kilidini açıyoruz. Warstride Challenges’ta sürekli ilerleme halindeyiz ve yüksek puanlar elde etmek için sürekli olarak hareket ederek birçok bölüm tamamlamamız gerekli.

Tek başına oynamanın yanı sıra, zamanlarda yüksek puan almaya çalışırken diğer oyuncuların hayaletlerine karşı eş zamansız olarak yarışmak için Nemesis Modu da mevcut. PS5 sürümünün çıkış tarihi olmasa da Warstride Challenges bir yıl boyunca erken erişimde olacak. Gelişimi boyunca gerçek zamanlı çok oyunculu ile birlikte yeni güçler, silahlar ve yetenekler de oyuna eklenecek, bu nedenle daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.