Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warner Bros: Suicide Squad Oyunu Tam Bir Hayal Kırıklığı!

Warner Bros'un CEO'su David Zaslav son kazanç açıklamasında Suicide Squad: Kill the Justice League'in hayal kırıklığı yarattığını belirtti.

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Games tarafından yayınlanan işbirliği odaklı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League için yeni açıklamalarda bulunuldu. Oyun bu kapsamda tam bir hayal kırıklığı olarak nitelendirildi ve satış konusunda da ne yazık ki beklentiyi karşılamadı. Zaten oyunun ilk fragmanı ile beraber böyle bir duruma düşeceğini daha önceden kestirebiliyorduk.

Warner Bros’un CEO’su David Zaslav son kazanç açıklamasında çeşitli açıklamalarda bulundu ve oyunun hayal kırıklığı yaratan bir sürümü bünyesinde barındırdığını söyledi. Ayrıca beklentileri karşılamayan canlı servis oyunu deneyimi sunduğunu belirtti. Bildiğiniz üzere Batman: Arkham üçlemesini bizlere sunan Rocksteady Studios bu oyunla beraber ne yazık ki beklentileri bir hayli düşürdü.

Suicide Squad’ın Satışları Yetersiz

Satış rakamları konusunda istediği noktaya ulaşamayan ve aynı zamanda oyuncular tarafından bir hayli eleştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League çıkışıyla beraber hem iyi hem de kötü yaptığı işleri var. İyi işler arasında hikaye konusunda gerçekten de özenilmiş ve ara sahnelerin burada bir hayli ön plana çıktığını aktarabiliriz. Ancak oyunun canlı servis yapısı ve sürekli sağa sola kaçıp bir şeylere ateş etme mekanikleri büyük oranda eleştiriliyor.

Rocksteady Studios ekibine bakacak olursak daha önce herhangi bir şekilde çevrimiçi bir yapıyla beraber karşımıza çıkmamıştı ve Batman üçlemesi ile çıtayı bir hayli yükseltmişti. Ancak geldiğimiz noktada bu oyunla beraber ne yazık ki tek oyunculu bir yapı yerine tamamen internet gerektiren bir sürüme kavuştuk. Umuyoruz ki bu hatalarından ders alırlar ve ilerleyen süreçte daha iyi oyunlarla karşı karşıya kalırız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.