Warhammer: Vermintide 2’nin İkinci Genişlemesi Back to Ubersreik Duyuruldu!

Oyunun ikinci genişlemesi olan Back to Ubersreik 10 Aralık'ta karşımıza çıkacak.

2018 yılına damga vuran oyunlar arasında yer alan Warhammer: Vermintide 2 aylar sonra ikinci genişleme paketini almaya hazırlanıyor.

1 haftada 1 milyon kopya satışı gerçekleştirerek oldukça başarılı bir lansman gerçekleştiren Warhammer: Vermintide 2 hatırlacağınız üzere ilk ücretli içeriğini 28 Ağustos’ta yayınlamıştı. Konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam eden yapım bu sabah ikinci ücretli genişleme paketini duyurdu. Steam üzerinde yeni genişleme sayfası açan geliştirici ekip, genişlemenin adını Back to Ubersreik olarak duyurdu.

Oyuncular ikinci indirilebilir içerikte kahramanlar ile şehrin içinde saklı karanlık gerçeği açığa çıkarmak için mücadele edecekler. Şehrin sokaklarında birbirinden zorlu savaşlara katılarak ilerlemeye çalışacağımız genişleme de çok sayıda engel ile karşı karşıya geleceğiz. Yeni yerler keşfedecek ve aksiyon dolu anlar yaşayacağız.  Oyuncular Sigmar’ın doğum yeri olduğu söylenen Ubersreik şehrinde gizlenen karanlık gerçeği açığa çıkartmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Back to Ubersreik adlı genişlemenin fiyat etiketi henüz belli değil. Yeni genişlemeye dair sadece 4 farklı görsel paylaşıldı.

Yapım Back to Ubersreik adlı ikinci genişlemesini 10 Aralık’ta alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol