Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer: Vermintide 2 Pazar Gününe Kadar Steam’de Ücretsiz

Yapılan duyuruya göre, Warhammer: Vermintide 2, 25 Nisan 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabilir oldu.

Chaos Wastes Güncellemesinin çıkışını kutlamak için Warhammer: Vermintide 2, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz oynanacak. PC oyuncuları bugünden bu Pazar gününe kadar oyunu indirip oynayabilir. Oyun geçtiğimiz yıl Kasım 2020 tarihinde yine hafta sonuna özel olarak ücretsiz olmuştu.

Warhammer: Vermintide 2

Chaos Wastes, Warhammer: Vermintide 2’nin ücretsiz bir genişletmesidir ve kısa sürede oyunun en çok oynanan modlarından biri haline gelmiştir. Chaos Wastes’da oyuncular, Citadel of Eternity’ye ulaşmaya çalışacaklar, ancak sadece kalpteki saf olanlar yolculuğu tamamlayabilecektir. Kale’ye yapılan yolculukta hayatta kalabilmek için kahramanlar, süslü ve zor kazanılan zırhlarını geride bırakıp temellere geri dönmek zorunda kalacaklar.

Yolculuk, her şeyin üç yıldan fazla bir süre önce başladığı yerde başlıyor ve sadece, üst sınırı olan bir Iron Breaker’ın arkasına saklanmak yerine etkili bir şekilde kullanılması gereken beceriler gerektiren basit ekipmanlar gerektiriyor.

Chaos Wastes, yayıncının favori oyun modu olan Twitch Integration’ı da içerir. Bu mod, izleyicinin maceraya katılmasını ve bir sonraki adımda ne olacağına oy vererek oyunculara yolculuklarında yardımcı olmasını sağlar.

Warhammer: Vermintide 2 Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve ücretsiz olarak indirip 25 Nisan 2021 tarihine kadar oynayabilirsiniz. Ayrıca daha sonrasında oyunu satın almak isterseniz %75 indirimli olarak 12.50 TL’ye satın alabilmeniz mümkün. Bu teklif 4 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.