Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer: Vermintide 2, En Büyük Genişlemesi Olan Winds Of Magic İle Eş Zamanlı Oyuncu Sayısında Rekora Ulaştı!

Warhammer: Vermintide 2 eş zamanlı oyuncu rekoru kırdı.

Başarılı satışları ile Fatshark’ın kasasını parayla dolduran Warhammer: Vermintide 2 oldukça başarılı bir süreci geride bırakmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay  en yen genişleme paketini alan yapım, eş zamanlı olarak en çok oyuncu rekorunu da kırdı.

Warhammer Vermintide 2 En Büyük Genişlemesi Olan Winds Of Magic İle Eş Zamanlı Oyuncu Sayısında Rekora Ulaştı 2

13 Ağustos itibari ile hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Winds of Magic genişlemesi uygun fiyat etiketi ve zengin içeriği ile günümüzde oynanmaya devam ediyor. Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘çoğunlukla olumsuz’ olarak değerlendirilen en yeni genişleme aynı zamanda yeni bir rekora da imza atmış.

PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Warhammer: Vermintide 2, Winds of Magic genişlemesi ile eş zamanlı oyuncu rekoruna ulaşmış. Genişlemeden önce aylık 4.574 adet oyuncu tarafından oynanan yapım, genişlemeden sonra 14.754 eş zamanlı oyuncu sayısı ile rekor bir düzeye ulaşmış.

Oyunun lansmanından bu yana en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşan başarılı yapım Steam Charts verilerinde de üst sıralara tırmanmaya başlamış.  Yapım Steam üzerinde 50.00 TL olarak satışlarına devam ederken genişlemenin fiyat etiketi ise 32.00 TL.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.