Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer: Vermintide 2, 1 Kasım Tarihine Kadar Ücretsiz Oldu

Warhammer: Vermintide 2, 1 Kasım 2020 tarihine kadar Steam'de oynaması ücretsiz oldu.

Fatshark tarafından geliştirilen ve yayınlanan Warhammer: Vermintide 2, 1 Kasım 2020 tarihine kadar Steam üzerinden ücretsiz oldu. Bu sınırlı süreli bir tekliftir bu nedenle oyunu indirip oynadıktan sonra devam edebilmek için satın almanız gerekiyor. Ücretsiz oynamanın yanı sıra sıra ayrıca büyük bir indirimde var. Eğer oyunu ücretsiz olarak oynadıktan sonra devam isterseniz %75’lik indirimden yararlanabilir ve 12.50 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Warhammer Vermintide 2 1 Kasim Tarihine Kadar Ucretsiz Oldu 1

Warhammer Fantasy Battles dünyasında geçen Warhammer: Vermintide 2, 4 oyunculu bir co-op aksiyon oyunudur. Vermintide 2, eğer bilmiyorsanız, bu franchise’daki en son oyundur ve en çok yoğun ve kanlı birinci şahıs yakın dövüşleriyle tanınır. Aslında daha önce Left 4 Dead oynadıysanız Vermintide’da tıpkı onlar gibi yakın dövüş ve çevre araçları kullanarak düşmanlarınızı yenmeye çalıştığınız bir oyun.

Oyuna başlarken 5 farklı karakter arasından seçim yapabilir, becerilerinizi geliştirerek Recruit, Veteran, Champion ve Legend zorluklarında oyunu oynayabilir, 15 farklı yetenek ağacı ve 50’den fazla silah türü ile kendi benzersiz oyun tarzınızı yaratabilirsiniz.

Eğer sizde arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Warhammer: Vermintide 2 tam size göre. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve 1 Kasım 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.