Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer Futbol Oyunu Blood Bowl 3’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Warhammer evreninde geçen Blood Bowl 3 oyununun çıkış tarihi belli oldu. Stratejik futbol oyunu, 23 Şubat 2023'te çıkacak.

Warhammer futbol oyunu Blood Bowl 3’ün çıkış tarihi resmi olarak kesinleşti. Uzun zamandır farklı çıkış tarihleriyle anılan oyunun kesin çıkış tarihi 23 Şubat 2023 olarak açıklandı. Bu oyun, Cyanide Studio’nun sıra tabanlı spor strateji oyunundaki son bölüm olacak. Aynı adı taşıyan masa oyununa dayanan Blood Bowl, Warhammer evreninde komedi ve kaotik bir ortam sunmayı vaat ediyor.

Oyunda, Warhammer’ın çeşitli gruplarından oluşan takımları Amerikan futboluna çok benzeyen şiddetli bir oyunda birbiriyle yarışıyor. Ancak evren Warhammer olduğu için, oyun seçenekleri oldukça fazla şiddet içerecek. Ayrıca maçlar da oldukça riskli olacak. Örneğin karşı takıma kurduğunuz blok size de zarar verebilir ve tek bir zarla para kaybedip kazanabilirsiniz.

Blood Bowl 3 Steam’de Çıkış Yapacak

Blood Bowl 3

Blood Bowl 3, Blood Bowl’un dijital versiyonunda ilk kez yer alacak dört fraksiyon da içerecek. Ayrıca oyunda toplam 12 fraksiyon yer alacak. Oyun ayrıca özel pas istatistikleri, kendi özel kurallarına sahip yeni oyun alanları, yeni amigo takımları ve bazı yeni yıldız oyuncular içerecek.

Blood Bowl 3, şubat ayında piyasaya çıktığında Steam’de mevcut olacak. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz. Oyunun şu anda resmi duyurulan bir fiyatı yok. Ancak oldukça yüksek bir TL tutarında satılacağını belirtmekte fayda var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.