Warhammer: Chaosbane’in İkinci Betası Başladı!

Warhammer: Chaosbane'in ikinci betası başladı. Beta 24 Nisan'da sona erecek.

4 Haziran 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkacak olan Warhammer: Chaosbane’in ikinci betası başladı. Steam üzerinden yapılan duyuruya göre beta 18 Nisan – 24 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak.

Kaosla boğuşan bir dünyada çetelere karşı savaşacağımız Warhammer: Chaosbane’de karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Bigben Interactive tarafından 4 Haziran’da hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan yapım, ikinci betasının başladığını duyurdu. Oyunun Steam topluluk sayfası üzerinden yapılan duyuruya göre ikinci beta 18 Nisan’da başlamış ve 24 Nisan’da sona erecekmiş. İlk betadan farklı olarak oyuncular Bragi ve Elessa isimli karakterleri oynayabilecekler. Bilindiği üzere ilk betada bu iki karakter kilitli olmuş ve oyunculara sunulmamıştı. İkinci betada oyunculara daha fazla ses efekti, görsel ve ses değişiklikleri sunulacakmış.

Yeni ortamlar ve yeni görevler ile karşımıza çıkan ikinci betada oyuncular daha fazla düşman ve ganimet ile karşılaşacaklar. Aksiyon sahneleri ile oldukça hoş görünen yapım, beta süresince oyunculara iki farklı karakteri deneme fırsatı verecek. Oyuncular tam sürüm ile de bu karakterler ile karşılaşabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol