Warhammer Age of Sigmar: Champions Şubat Ayında Steam’e Gelecek!

Warhammer Age of Sigmar: Champions PC'ye geliyor.

Mobil platformu kasıp kavuran oyunlar arasında yer alan ve yakında bilgisayar oyuncularına da sunulacak olan Warhammer Age of Sigmar: Champions yakında Steam’de sergilenmeye çalışacak.

blank

Sigmar evrenini yakında Steam’e getirecek olan PlayFusion yeni bir duyuru yaptı. Mobil platformda yüz binlerce oyuncu tarafından oynanan ve oldukça yüksek inceleme puanlar alan yapım, Şubat ayı içerisinde Steam’e gelecek. Kart oyunu olarak mobil oyunculara sunulan yapım ücretsiz olarak oynanıyor. Ancak oyun bilgisayar platformu için muhtemelen ücretli bir şekilde lansmana çıkacak.

PC Gamer’ın haberi ile öğrendiğimiz gelişmeye göre Workshop Games ve PlayFusion iş birliği ile geliştirilen Warhammer Age of Sigmar: Champions Şubat ayında Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacakmış. Gerçek zamanlı olarak dünya çevresindeki oyuncuları karşı karşıya getirecek olan yapım Android ve İOS platformunda oynanırken Şubat ayında PC’ye ve daha sonra da Nintendo Switch oyuncularına sunulacakmış.

Konsol ve bilgisayara gelecek olan yapım mobil platformdaki içeriklerden daha zengin bir içeriüe sahip olacak. Oyunun Şubat ayı içerisinde Steam’de lansmana çıkacağı ifade edilirken net çıkış tarihi belirtilmedi.Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol