Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K: Space Marine 2 Belirsiz Bir Tarihe Ertelendi

Warhammer 4k: Space Marine 2 ertelendi. Hem de "belirsiz" bir tarihe ertelenen oyunun ne zaman çıkacağı da belli değil.

Üçüncü şahıs aksiyon oyunu Warhammer 4K: Space Marine 2 çıkış tarihi ertelendi. Projenin yayıncısı Focus Home Interactive, oyunun gelecek yılın ikinci yarısına kadar yayımlanmayacağını duyurdu. Bu yıl içerisinde yayımlanması beklenen oyun için bir hayli uzun süreli bir erteleme olan bu haber, oyunu merakla bekleyen serinin hayranları için büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

Oyunun 2023 yılı içerisinde çıkacağını belirten geliştirici ekip hâlâ bir çıkış tarihi vermediği için oyunun ertelenmesi zaten bekleniyordu ancak bu kadar uzun süreli bir ertelemeyi kimse beklemiyordu. Yine net bir tarih paylaşmayan ekip, kesin çıkış tarihinin bu Aralık ayının başlarında açıklanacağını da duyurdu. Erteleme sebebi olarak ise “oyunun hatalarını ve teknik sorunlarını gidermek” gösterildi.

Warhammer 40K: Space Marine 2 Neler Sunacak?

Warhammer 40K: Space Marine 2 Belirsiz Bir Tarihe Ertelendi

İnsanlık bir kez daha tehlikede. Dünyanın, acımasız Tyranid ordularını yok etmek için ölümcül yetenekleri ve yıkıcı silahları serbest bırakan, İmparator’un savaşçılarının en büyüğü olan Space Marine’in insanüstü becerisi ve vahşetine ihtiyacı var. Karanlık sırları ortaya çıkarmak ve insanlığa olan nihai sadakatimizi kanıtlamak için tekrar silahlanıyoruz.

Warhammer 40K: Space Marine 2 PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S için çıkacak. Oyunun geliştirme sürecini, ilk oyunun geliştiricisi olan Relic Entertainment yerine World War Z ve SnowRunner gibi oyunlarıyla bilinen Sabre Interactive aldı. Bu değişikliğin sebebi de açıklanmadı ancak bunun olumlu bir karar olup olmadığını oyun çıktığı zaman göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.