Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K: Inquisitor – Martyr’e Büyük Güncelleme Geldi

Popüler Warhammer oyununa hiç olmadığı kadar büyük bir güncelleme geldi.

Warhammer 40K: Inquisitor – Martyr için Neocore Games tarafından şimdiye kadarki en büyük içerik güncellemesi yayınlandı, oyuna yeni ayarlar, oynanabilir bir karakter ve tek kişilik senaryo modunun ilk bölümü eklendi. Yayınlanan basın bültenine göre oyuna bir senaryo modu geldi ve ilk bölümle birlikte epik bir masalın da ilk adımları atılıyor.

Warhammer 40k inquisitor martyr buyuk guncelleme geldi 1

Warhammer 40K: Inquisitor – Martyr’in ilk senaryo bölümü aynı zamanda bir ‘eğitim bölümü – tutorial’ gibi de olacak ve yeni başlayanların oynanış mekanikleriyle Warhammer 40.000’in kendine özgü dünyasını öğrenmesine yardım edecek.

Neocore Games’in yayınladığı Ocak ayı güncellemesi aynı zamanda oyundaki üçüncü oynanabilir sınıff olan karakterin alfa sürümünü de ekliyor. Primaris Psyker Inquisitor adı verilen karakter, Crusader ve Assassin sınıfı karakterlere göre oynaması epey farklı. Aşırı derecede güçlü olsa da, bu güçlerini kullanırken dikkatli olmak gerekiyor çünkü işler bir anda tam tersine dönebiliyor.

Ayrıca Ocak ayı güncellemesiyle birlikte oyunun bazı ayarları değişiyor, oynanabilirlik alanında optimizasyon yapılıyor ve hatalar düzeltiliyor.

Warhammer 40K: Inquisitor – Martyr şu anda Steam üzerinde 149 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.