Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K Darktide’ın İlk Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Warhammer 40K Darktide, Vermintide ve Vermintide 2 geliştiricisi Fatshark’ın en yeni eşli aksiyon oyunu. Darktide başlangıçta 2021’de piyasaya sürülmeye ayarlandığı için oyun birden fazla kez ertelendi ancak geliştirme sorunları ve COVID-19 pandemisinin neden olduğu kısıtlamalar nedeniyle oyun ertelenen oyundan nihayet ilk oynanış fragmanını görme şansı yakaladık.

Darktide‘ın çıkış tarihi yaklaşırken, Fatshark oyun için daha fazla fragman ve tanıtım yayınlamaya başladı. Warhammer 40K Darktide hikaye fragmanı, hayranlara oyunun hikayesine dair parça parça yeni ayrıntılar veren ekstra “Vox Transmissions” ile oyuncuların savaşmak zorunda kalacağı Chaos istilasına uğramış Hiveworld of Warhammer 40K’yı tanıtmıştı. Bugün ise oyunun mekaniklerini gördük.

Warhammer 40K Darktide Oynanış Fragmanı

Warhammer 40K Darktide

Warhammer 40K Darktide oynanış fragmanı yalnızca iki dakika ancak bu, hayranların oyunun ve yeni görevlerin nasıl çalışacağına dair genel bir fikir edinmeleri için yeterli. Fatshark’ın önceki Warhammer oyunu Vermintide’daki en bariz değişiklik, görevlerin, oyuncuların belirli bir yere gitmesini ve düşmanları yok etmesini veya belirli hedefleri ele geçirmesini ve yok etmesini sağlamaktan daha karmaşık bir yapı izlemesiydi.

Darktide’da, Warhammer 40K’nın ileri teknolojisini kullanarak oyunculara Kaos’a tapanları öldürmenin yanı sıra yapacak bir şeyler veren bulmacalar ve mini oyunlar yer alacak gibi görünüyor. Darktide’ın en iyi olmak istediği yer tabii ki aksiyon ile dövüş ve fragmanda gösterilen oynanıştan Fatshark’ın Vermintide’ı ve devamını bu kadar başarılı yapan şeyin çoğunu korumayı başardığını görüyoruz.

Hatta bazı hayran kitlesinden eleştiri alan Vermintide 2’den yeniden kullanılan düşman saldırı animasyonları bile oyunda mevcut. Ayrıca, Warhammer 40K Darktide’daki sınıfların birçoğunun Warhammer Vermintide’daki oynanabilir sınıflarla benzerlikleri olacak gibi görünüyor, özellikle güçlü bir düşmanı düşürmeye veya düşman dalgalarını hızla silmeye yardımcı olabilecek nihai yetenekler de dahil.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.