Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K Darktide’ın Dinamik Sistemleri Tanıtıldı

Warhammer 40K Darktide'ın düşman davranışını, mücadele zorluklarını ve karakterler arasındaki diyalogu kontrol eden dinamik sistemlerle dolu olduğu bildirildi.

Warhammer 40K Darktide hakkında birçok yeni bilgi edindik. Eşli oynanış sunacak olan oyunda çok sayıda dinamik sistem yer alacak. Oyun, Warhammer Vermintide fantezi serisinin halefi olarak Fatshark’ın bir sonraki oyunu, dört oyuncuyu devasa yakın dövüş silahları ve devasa silahlar kullanarak Kaos varlıkları ile savaşmakla görevlendirecek.

Warhammer 40K Darktide‘ın öncüsü olan Vermintide serisi, oyuncuların beş farklı oynanabilir kahraman arasından seçim yapmalarına ve dört kişilik ortak görevler için ekip oluşturmalarına olanak tanıyordu. Warhammer evreninde geçen bu oyun serisi Left 4 Dead gibi yapımlardan ilham aldı ancak Vermintide 2’ye gelen Chaos Wastes modu ile seriye rogue-like unsurları da eklendi.

Warhammer 40K Darktide Ekibine Dan Abnett Katıldı

Warhammer 40K Darktide
Oyun, 4 kişiye kadar eşli oynanış sunacak.

Warhammer 40K Darktide hakkında yeni bilgiler yakın zamanda The Loadout ve milkandcookiesTW tarafından detaylandırıldı. Bu kaynaklar, Darktide’ın Vermintide veya Left 4 Dead tarzında bir dizi kampanya yerine, Destiny 2 gibi oyunlara benzer şekilde her hafta ilerleyen bir canlı hizmet kampanyasına sahip olduğunu ortaya çıkarttı.

Vermintide’ın dinamik diyalog sistemi de geri dönecek ancak Warhammer 40K Darktide’ın çok daha derin diyalog sistemi, konuşmaları farklı karakter yaratma seçeneklerine, sınıflara, seviyelere ve savaş alanı deneyimlerine uyacak şekilde değiştirecek. Son olarak, Left 4 Dead’s Director’a benzer bir sistem, mücadeleyi takımın öldürme sayısı, konumu ve daha fazlasına göre dengeleyecek.

Bu dinamik sistemlerin yanı sıra yazar Dan Abnett’in Darktide’a dahil olması, oyunun gerçek bir Warhammer 40K deneyimi sunmasını sağlayacak. Ödüllü roman yazarı, Warhammer romanlarından oluşan serisi ile markaya büyük katkı sağladı. Warhammer 40K Darktide’ın hikayesi, kendilerini Atoma Prime gezegeninde ve onun Hive Şehri Tertium’da bir Kaos kült ordusuna karşı savaşırken bulan bir Engizisyon Ajanları ekibine odaklanacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.