Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K Chaos Gate’ten Yeni Oynanış Videosu

Complex Games, Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters'ın son oynanış videosunu yayınladı.

Warhammer 40K Chaos Gate – Daemonhunters‘ın son geliştirici günlüğü paylaşıldı ve oyuncuların Nurgle ile savaşırken gemilerini nasıl çalışır durumda tutacaklarını ortaya çıkardı. Bugün, Complex Games yaklaşmakta olan strateji oyunu Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters için son geliştirici günlüğünü paylaştı.

Geliştirici günlüğü beş dakikadan biraz fazla sürüyor ve oyunun karakter listesinden hikayesine ve temel yönetim özelliklerine kadar her şeyi inceliyor. Senaryoda, baş yazar Aaron Dembski-Bowden, “Bloom’un ardındaki gerçeğin peşinde koşmayı ve onun daha geniş Imperium’a yayılmasını önleme savaşı, oyunun arkasındaki ana çatışma” olarak açıkladı.

Warhammer 40K Chaos Gate’te Baleful Edict’i Yönetiyoruz

Warhammer 40K Chaos Gate

Bunu başarılı bir şekilde yapabilmek için oyuncuların gemileri Baleful Edict’i dikkatli bir şekilde yönetmeleri gerekecek. Baş tasarımcı Peter Schnabl, oyuncuların “oyun boyunca yönetmeleri gereken” farklı bölümlerle “hareketlerin mobil üssü” olarak hizmet edeceğini belirtti.

Bu bölümler, manganızın askerlerini yönetmek için erişilebilen bir Kışla ve hangi ekipmanın mevcut olduğunu gözden geçirmek için bir Cephanelik içerecek. Ayrıca, belirli unsurlarının daha iyi performans göstermesine yardımcı olmak için geminizi tamir etmenize izin verecek olan Büyük İmalathane ve geminin Engizisyon Mahkemesinin araştırma yapacağı Librus Malleus da olacak.

Geliştirici günlüğü ayrıca Warhammer 40K Chaos Gate – Daemonhunters‘daki ilk dört sınıfı ayrıntılı olarak anlattı. Tank gibi ön cephe Justicars, mobil Interceptor’lar, ağır silah kullanan Purgators ve destek odaklı Apothecary  birimleri yer alacak. Diğer dört “uzman” sınıfın kilidi oyunun ilerleyen bölümlerinde açılacak.

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters, 5 Mayıs‘ta PC için çıkacak ve kısa süre önce aktör Andy Serkis’in oyundaki karakterlerden birini oynayacağı ortaya çıktı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.