Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40,000: Mechanicus 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Çevresel mekaniklerin bir hayli önemli olduğu Mechanicus 2’de sıra tabanlık taktik savaşları yer alıyor.

Yayıncılığını Kasedo Games ve geliştiriciliğini Bulwark Studios‘un üstlendiği strateji oyunu Warhammer 40,000: Mechanicus 2 resmi olarak duyuruldu. Açıklanan detaylara göre yapım PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkışını gerçekleştirecek. Binlerce yıllık uykunun ardından uyanan bir tehlikeyi ortadan kaldırmaya hazırlanacağız.

Çatışmaların ve iki oynanabilir grubun bulunduğu yapımda aynı zamanda iki farklı hikaye bölümü bulunuyor. Benzersiz oyun stili ve önemli seçimlerinizle gidişata yön verebileceğiniz oyunda gizemli teknolojileri ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Zafere doğru ilerleyeceğiniz yolda her bir oyuncu farklı bir strateji benimseyebiliyor ve kendi aklınızdakileri oyuna dahil edebiliyorsunuz.

Mechanicus 2 Stratejiyi Derinleştiriyor

Mechanicus 2’de kendi kuvvetlerinizi toplayabiliyor, savaşçıları sağa sola konuşlandırabiliyor ve sıra tabanlı taktik savaşlarında kendi bildiklerinizi ön plana çıkarabiliyorsunuz. Başarılı olmak için her fraksiyonun kendine özgü yetenekleri ve oyun tarzı bulunuyor. Bu seçenekler sebebiyle oyunda ustalaşmanız gereken bir yapı yer alıyor. Dolayısıyla oyunu ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok usta olma yolunda ilerleyebiliyorsunuz.

Warhammer 40000 Mechanicus II 2024 05 23 24 001

Çevresel mekaniklerin bir hayli önemli olduğu Mechanicus 2’de etrafınızdaki nesneleri ve yapıları kendi lehinize kullanmanız gerekiyor. Bu kapsamda Mechanicus olarak araziyi kendinize siper edebiliyor veya Necronlar olarak araziyi tamamen yok edebiliyorsunuz. Tüm dünyanın kontrolü için savaşacağınız yapımda önemli kaynaklar üretip bu kaynakları yönetebiliyor ve bölgeleri düşmanların ellerinden kurtarmaya hazırlanıyorsunuz.

Son olarak oyunun duyuru fragmanı ve yeni ekran görüntüleri yayınlanmış durumda. Bu içeriklere aşağıdan göz atabilir ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.