Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warframe: The Duviri Paradox 2023’e Ertelendi

Warframe'in en büyük genişletme paketlerinden bir tanesi olan ve merakla beklenen The Duviri Paradox ertelendi ancak daha küçük bir ön tanıtım bölümü çok yakında yayınlanacak.

Warframe için bu kış aylarında piyasaya sürmesi planlanan bir sonraki genişleme paketi The Duviri Paradox, 2023’e ertelendi. Bu arada hayranlar, önümüzdeki kış ayları boyunca tüm platformlar için yayınlanacak olan genişlemenin “küçük bir ön bölümü” olan Lua’s Prey’i oynayabilecek.

Necramech bileşenleri, yeni Void Shell ve Deluxe görünümleri ve Voruna adında yeni bir Warframe ile iki yeni Hayatta Kalma görevi oyuna eklenecek. Airship Syndicate’den Joe Mad ile yapılan işbirliğinin bir parçası olan Voruna, “tanrı avının amansız avcısı ve gecenin gölgesi” olarak tanımlanan kurt adam benzeri bir karakter olarak oyuna eklenecek.

Warframe’i Oynaması Tamamen Ücretsiz

Warframe

Önceki karakterler gibi Voruna da ya Platinum aracılığıyla ya da ilgili bileşenlerini ve planını bularak açılabilecek. Yeni kozmetikler açısından, yeni bir Lotus görünümü de oyuna eklendi. Void Shell görünümleri Grendel, Mag ve Frost için mevcut olacak ve Xaku için yeni bir Deluxe dış görünüm üretebilecek veya satın alabileceksiniz.

Bu arada, bir önceki büyük güncelleme olan Veilbreaker güncellemesi bir kez daha The New War olayları üzerine inşa edildi. Debriyaj bombası taşıma becerileriyle kalplerimizi kazanan kahraman Grineer, hayranların favori karakteri Khal-175 geri döndü. Sadece Khal-175 geri gelmekle kalmayacak, aynı zamanda dört gözle beklediğimiz Arhontlar da oyuna döndü!

Warframe, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için oynaması ücretsiz olarak mevcut. Oyunun tam bir Türkçe dil desteği içerdiğini de belirtelim. Oynaması tamamen ücretsiz olan oyunda, ücretli satılan içeriklerin tümüne oyunu oynayarak erişebileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.