Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warframe Genişlemesi Duviri Paradox Bu Yıl Geliyor

Bilimkurgu nişancı oyunu Warframe bu kış büyük bir genişlemeye sahip olacak. Ayrıca bu ek paketten önce oyuna yeni bir güncelleme de gelecek.

Warframe geliştiricisi Digital Extremes, bilimkurgu nişancı oyununa yönelik bir sonraki büyük genişleme paketini açıkladı. Duviri Paradox olarak adlandırılan genişleme, bu yılın sonunda piyasaya sürülecek. Warframe’e yönelik yeni bir açık dünya tabanlı genişlemede, Drifter olarak bilinen bir kanun kaçağı olarak oynayacağız. Ve Duviri’nin sonsuz ölüm ve doğuş döngüsünden kurtulmak için savaşacağız. Duviri’nin kontrolünü zorba Dominus Thrax’ın pençelerinden alırken yeni ve eski ilgi çekici karakterlerle tanışacağız.

Duviri’nin manzaralarını keşfederken, korkunç Dax Muhafızları ile karşılaşacak, bulmacaları çözecek ve ödüllendirileceğiz. Tüm bunlar yaşanırken Drifter’ın yeteneklerini artıran yükseltmeler yapacağız. Teshin’in ve Tenno’nun yardımıyla savaşacağımız ek pakette, korkunç Orowyrm’e meydan okuyabileceğiz.

Warframe Yeni Bir Güncelleme de Alacak

Warframe

Ancak Duviri Paradox‘tan önce, Veilbreaker güncellemesini alacağız. Veilbreaker, Deimos yakınlarında bulunan duyarlı bir Murex’in korkutucu bir keşif yaptığı bir güncelleme olacak. Güncellemenin resmi bir çıkış tarihi yok, ancak stüdyo yakın zamanda geleceğini söylüyor. Beş yıl veya daha uzun süren çevrimiçi oyunların uzun zaman gündemde kalamamasına karşın Warframe, güncellemelerle önümüzdeki günlerde daha da başarılı olacak gibi görünüyor.

Warframe, ücretsiz olsun ya da olmasın, bugün herhangi bir oyunda sahip olabileceğiniz en eğlenceli şeylerden biri olmaya devam ediyor. Bu tarz büyük güncellemeler ve genişlemeler, oyunu güncel ve taze tutmayı başarıyor. Tennocon etkinliğinde duyurulan bu genişlemenin detaylı videosu aşağıda yer alıyor. Videoda, gelecek olan yeni hikayenin detayları mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.