Warframe

MMOFPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.4

Kullanıcı

Warframe Çinli Oyuncular Tarafından Olumsuz Yorumlanmaya Başlandı!

Warframe Çinli oyuncular tarafından eleştiriliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2013 yılından bu yana oynaması ücretsiz olarak konsol ve bilgisayar platformunda yer alan Warframe şu sıralar olumsuz geri bildirimler almaya başladı. Gelen bilgilere göre oyundaki Çince çeviriler ve ülke seçim menüsü oyuncuların canını sıkıyormuş.

blank

Digital Extremes imzası ile geliştirilen ve yayınlanan Warframe yıllardır konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynandı ve oynanmaya devam ediyor. Oynaması ücretsiz olarak karşımıza çıkan yapım Steam üzerinden oyuncular tarafından ‘Çok olumlu’ olarak değerlendiriliyordu. Bugün gelen bilgiler ile Çinli oyuncuların Warframe’i Steam’de olumsuz eleştiri bombardımanına tuttuğu belirtildi.

PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Warframe Çinli oyuncular tarafından hem çeviriler konusunda hem de ülke seçimi konusunda eleştiriliyormuş. Habere göre 13 Eylül’den bu yana Reddit üzerinde örgütlenen oyuncular Steam üzerinden olumsuz geri bildirimlerde bulunuyorlarmış. Çin, Hong Kong ve Tayvan’ın ayrı seçilebilir menülerde yer almasının doğru olmadığını düşünen oyuncular bölgenin tek bir şekilde seçilebilmesini talep etmişler.

Buna ek olarak oyunun Çince çevirisinin de çok kaliteli olmadığı ifade ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol