Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warface’in Operation Blackwood Güncellemesi PC’de Yayınlandı

Warface'in yeni güncellemesi olan Blackwood yayınlandı.

MY.GAMES ve Warface ekibi, Blackwood Warface Güncellemesi’nin yayınlandığını duyurdu. Warface Blackwood, Özel Operasyonu yeni, açık uçlu bir görev tasarımıyla tanıtacak ve bugün daha sonra PC’de Steam üzerinden yayınlandı.

Warfacein Blackwood Güncellemesi PCde Yayınlandı

Kuzey Atlantik‘teki volkanik bir adada yer alan yeni Blackwood güncellemesi, ilk olarak Mars Operasyonu’nda tanıtılan WEGA-5 ekibinin hikayesini sürdürüyor. Geliştirici yaptığı açıklamada “Oyuncunun kadrosu rakip şirket Blackwood tarafından yakalandı ve kendi müttefiklerine karşı savaşmak zorunda kaldı. Bu, atıcı tarihinde ilk kez oyuncuların Warface şirketiyle savaşan Blackwood askerlerini kontrol edeceği anlamına geliyor” dedi.

Blackwood operasyonu oyunun ilk doğrusal olmayan co-op görevi olacak. Oyuncular bir başlangıç ​​merkezi konumuna yerleştirilecek ve ilk önce üç düşman üssünden hangisine saldıracağını seçmekte özgür olacaklar. Her üs, güçlü bir boss tarafından yönetilen benzersiz düşman birlikleri tarafından korunuyor olacak ve bu boss savaşları benzersiz özelliklerle dolu.

Ödüller, oyuncuların bosslara saldırma sırasına göre değişecektir. Oyuncular daha sonra operasyon sırasında ağır silahlar, taretler ve barikatlar satın almak için kaynak toplayabilirler. Maksimum ödülü elde etmek için, oyuncuların bossları öldürme emri her seferinde farklı olması için işlemi üç kez tamamlamaları gerekir.

Warface Blackwood Güncelleme Özellikleri

 • Warface’in en büyük kooperatif senaryosu
 • Blackwood askerleri olarak oynayın
 • Doğrusal olmayan oyun
 • Üç benzersiz boss
 • Değişken zorluk seviyeleri
 • Özel Blackwood serisi silahlar
 • Blackwood Base adı verilen Storm PvP modu için yeni harita

Son olarak MY.GAMES, oyunun tüm platformlarda 86 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip olduğunu açıkladı. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.