Warcraft’ın Yönetmeni Duncan Jones Yeni Rogue Trooper Filmi Çekiyor

Duncan Jones başka bir oyun uyarlaması filmle karşımıza çıkacak.

Daha önce Moon, Source Code ve bu yıl çektiği Mute gibi filmlerle tanınan Duncan Jones, aynı zamanda 2016 yılında çıkan Warcraft filminin de yönetmenlik koltuğunda bulunuyordu. Warcraft filmi genel manada olumlu eleştiriler alırken, şimdi de Duncan Jones klasik bilim kurgu serisi Rogue Trooper’ı sinemaya uyarlıyor.

Rogue Trooper oyun tutkunlarının yakından tanıyacağı bir isim ve genetik mühendislikle yaratılmış süper askerleri anlatıyordu. Oyunu ilk olarak 8-bit shooter olarak görmüştük ve daha sonra 16-bit platform oyunu olarak uyarlanmıştı. Son Rogue Trooper oyunu ise 2006 yılında aksiyon – macera türünde satışa sunulmuştu.

Duncan Jones Twitter üzerinden ‘Söz verildiği gibi’ yazarak kısa bir video yayınladı ve Rogue Trooper filminin geldiğini müjdeledi. Videoda mohawk saç kesimi görülürken, bu da doğrudan oyun serisinin ana karakteri Rogue’yi anımsatıyor. Jones daha sonra da Rogue Trooper oyun serisinin film uyarlamasının geldiğini doğrudan resmi ağızla onayladı.

Duncan Jones 2016’da çektiği Warcraft filmiyle beğeni toplayan bir yönetmen olmuştu. Bakalım Rogue Trooper film uyarlaması da aynı başarıyı yakalayabilecek mi?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol