Warcraft Benzeri Iron Harvest’ın İlk Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

Iron Harvest klasik oynanış mekaniklerini yeni nesil grafiklerle birleştirecek.

KING Art Games, yakında çıkacak olan gerçek zamanlı strateji oyunları Iron Harvest için bugün ilk oynanabilirlik videosunu yayınladı. Geliştirici ekibe göre Iron Harvest, Company of Heroes ve Warcraft gibi oyunların köklerine inecek, gerçek zamanlı stratei elementlerini bugünün modern teknolojisiyle benzersiz bir atmosfer içinde harmanlayacak.

KING Art Games aynı zamanda Iron Harvest için bir Kickstarter kampanyası da düzenledi ve kısa sürede büyük ilgi gördü. Kampanyanın bitişine daha 31 gün varken, çok hızlı şekilde 100 bin doların üstünde bir para toplandı. Firmanın hedefi ise 450 bin dolara erişmek ve ardından oyunun yapımını tamamlamak.

Iron Harvest’ta 40’ın üzerinde ünite tipiyle 9 hero üç oynanabilir fraksiyon içinde yer alacak. Aynı zamanda ilgi çekici bir hikâye üç single player campaign ile sunulacak, toplamda 21 görev olacak. Singleplayer ve co-op skirmish maçlarının yer alacağı Iron Harvest’ı arkadaşlarınızla birlikte multiplayer olarak da oynayabileceksiniz.

1920’lerdeki alternatif bir gerçekliği konu alacak olan Iron Harvest’a yapımcı firma ücretsiz DLC ve güncelleme sözü vermeyi de ihmal etmedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>