Warcraft 3: Reforged’ın Geliştirici Notları Yayınlandı

Blizzard yeni bir geliştirici notu yayınlayarak Warcraft 3: Reforged için planladığı yeniliklerden bahsetti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan Warcraft III: Reforged, ağır eleştirilen hedefi olmuştu ve o zamandan bugüne kadar oyunla ilgili uzun zamandır herhangi bir güncelleme notu görmemiştik.

blank

Blizzard Entertainment uzun zamandır üzerinde çalıştığı Warcraft 3: Reforged için bir geliştirici notu yayınladı. Oyun şimdiye kadar metacritic’te en düşük puanı aldı çünkü oyuncular Blizzard’ın söz verdiği şeyleri yerine getirmediğini ve sadece bir kaç grafiksel görünüm haricinde her şeyin aynı kaldığını söyleyerek protesto etmişti.

Ancak Blizzard tarafından paylaşılan geliştirici notunda oyunun çıktığı tarihten itibaren sürekli olarak hataları gidermek ve Warcraft 3’ün her bir aşamasını, yaşam kalitesini değişikliklerini gidermek için bazı yamalar hazırladı. Blizzard ” Ayda en az bir kez gelen bu güncellemelerle aralarında Hikâye, Özel Oyun ve Karşılaşma modlarının da bulunduğu pek çok şeyin görsellerine, oynanışına, sistemlerine ve özelliklerine düzeltmeler ve iyileştirmeler getirdik.” diyor.

Devam eden geliştirici notunda “Orijinal Warcraft III günlerinden beri karşılaştığımız en önemli hatalardan biriyse oyuncuların istemcileri arasında senkronizasyon sorunları oluşması ve oyunun erkenden sonlanmasıydı. Bu senkronizasyon sorunları oyunda önemli aksaklıklara sebep olduğu için, onlara yol açan en yaygın sorunları bulmaya ve çözmeye büyük önem vereceğiz. Senkronizasyon sorunlarına farklı açılardan yaklaşmamıza ek olarak, gelecekteki senkronizasyon sorunlarıyla daha iyi mücadele etmemize olanak tanıyacak bir araç geliştiriyoruz” diyor.

Bunların yanı sıra Blizzard oyunda ki eşleştirme sistemini, açık savaş gibi özelliklerde büyük değişiklikler yaptığını söylüyor.

Son olarak “Devam eden hata giderme çalışmalarımıza ve denge güncellemelerimize paralel olarak geliştirdiğimiz bazı özellikler de var. İyileştirilmiş eşleştirme, dereceli sıralamaları, profiller, özel hikâye modları ve klanlar bunlar arasında. Bu özelliklerin geliştirme aşamasında olduğunu geçmişte de belirtmiştik; ancak izlediğimiz doğrultu hakkında daha fazla ayrıntı sunmak, daha fazla görüş paylaşmak ve oyunculara geribildirim verme yolları sunmak istiyoruz.” diyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol