Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warcraft 3 Reforged Bir Yılın Ardından Güncelleme Aldı

Warcraft 3: Reforged'in son güncellemesinden bu yana bir yıldan fazla bir süre geçmişti. Güncelleme 1.33.0'ün duyurulmasıyla birlikte oyun bazı yeni özellikler kazanacak.

Bir yıldan fazla bir süre sonra Warcraft 3 Reforged bir güncelleme alacak. Güncelleme 1.33.0, Dereceli Oynanış, Oyuncu Profilleri ve Lider Tablolarının yanı sıra birkaç başka özellik daha ekleyecek. Oyuncuların merakla beklediği güncelleme geç de olsa yayınlandı.

Warcraft 3 Reforged, Blizzard’ın RTS klasiği Warcraft 3’ün uzun zamandır beklenen yeniden düzenlemesi olarak piyasaya sürüldü. Oyun, 28 Ocak 2020’de piyasaya çıktı ancak o kadar çok hata, eksik içerik ve sorunlarla doluydu ki oyunu satın alan birçok kişi Blizzard’dan geri ödeme talep etmişti. Bunun yanı sıra oyun Metacritic’te çok kötü puanlar almıştı.

Warcraft 3 Reforged Dereceli Oynanışa Kavuştu

Warcraft 3 Reforged

Warcraft 3 Reforged 1.33.0, oyuna çeşitli özellikler ekleyecek. Oyuna, MMR tabanlı (eşleştirme derecesi) dereceli oyun eklenecek ve MMR her benzersiz ırka ayrı ayrı hesaplanacak. Oyuncular kendi “Oyuncu Profillerini” özelleştirebilecek ve diğer oyuncuların profillerini görüntüleyebilecek. Oyuncuların birbirlerine karşı nasıl performans gösterdiklerini karşılaştırmaları için lider tabloları da mevcut olacak.

Güncelleme 1.33.0 şu anda Warcraft 3 Reforged PTR’de mevcut. Warcraft 3: Reforged’ın ertelenmiş güncellemesi oyuna, çevrimiçi oyun için standart olarak kabul edilen özellikler olan Dereceli Oynanış ve Lider Tablolarını getirecek. Her benzersiz ırka dayalı bir MMR kesinlikle ilginç bir özellik. Her benzersiz ırka göre ayrı ayrı sıralara tırmanma yeteneği kazanmak, her benzersiz ırkın kendine özgü oyun stilini ve araçlarını seven oyuncular için hoş bir ek olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.