Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wanted Dead’den Aksiyon Dolu Yeni Oynanış Fragmanı

Yeni bir fragman, Wanted Dead'in çok çeşitli düşman türlerini ve düşmanların sizi nasıl zorlayacağını gösterdi.

Wanted Dead, bu kez de oyuncuların acımasız yolculuk boyunca karşılaşacakları çeşitli düşmanları detaylandıran başka bir oynanış fragmanı yayınladı. Oyunun dövüşçü kadrosu, öyle yenilmez türden karakterlerden oluşmayacak çünkü en sıradan düşmanlar bile oyuncuyu zorlamak ve ölüme götürmek konusunda fazlasıyla yetenekli olacak.

İlk olarak 2021’de duyurulan Wanted Dead, Ninja Gaiden‘ın zorlu ve tatmin edici dövüş stilini modern bir siberpunk temalı aksiyon oyununa getirme iddiasıyla tanıtıldı. Ninja Gaiden’ın dövüş mekaniklerine benzer şekilde, yanlış her bir hareket dikkatsiz bir oyuncu için hızla ölüme neden olabileceğinden, oyunun aksiyonu tam anlamıyla cezalandırıcı ve ödüllendirici olacak.

Wanted Dead Sizi Fazlasıyla Zorlayacak

Wanted Dead'den Aksiyon Dolu Yeni Oynanış Fragmanı

Oyunun en son oynanış fragmanı, alçak piyadelerden dev yürüyen tanklara kadar oyunun düşmanlarını sergiledi. Geliştirici ekip topluluk geri bildirimlerini dikkate aldı ve yapay zekayı yetkin ve zorlu hale getirmeye odaklandı. Küçük düşman türleri söz konusu olduğunda, bazı karşılaşmalarda diğerlerinin yanı sıra inşaat araçları ve temel ateşli silahlarla donanmış paralı askerler ve sentetik işçiler yer alacak.

Düşman dalgaları, oyuncuyu hızlı hareket etmeye ve hayatta kalmak için öncelikli hedefler belirlemeye zorlayacak ve çeşitli gruplar, oyuncuların karşı koyması gereken farklı stratejiler ve saldırı modelleri kullanacak. Bir uzuv kesmek bile düşmanı savaştan uzaklaştırmayacak ve oyuncular dikkatli olmazsa tek kollu bir piyade bile sizi öldürebilecek.

Wanted Dead PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için 14 Şubat‘ta çıkacak. Türkçe dil desteği sunmayacak oyunun Türkiye fiyatı henüz belli değil ancak oyunu Steam‘den istek listenize alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.