Walhall Yakında Betaya Çıkacak!

Walhall beta olarak oyunculara sunulacak.

Çıkış tarihi konusunda tam bir muamma olan ve aylardır Steam’de bilgisayar platformu oyuncuları için sergilenen Walhall yakında beta olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Oyundan yeni bir trailer paylaşımı geçtiğimiz gün yapıldı.

Erken erişim oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Walhall günümüzün popüler oyun modu olan battle royale ile karşımıza çıkacak. Çok oyunculu olarak dünyanın farklı noktalarından oyuncuları karşı karşıya getirecek olan yapım bünyesinde 11 farklı dil seçeneğine sahip olacak. Ancak bu diller arasında Türkçe bulunmayacak. Oyuncuları orta çağ tarzında bir atmosfere götürecek olan yapımda birinci şahıs kamera açıları eşliğinde savaşacağız. Oyun içerisinde yer alacak olan pratik modda oyuncular yapay zeka ile karşı karşıya gelebilecek ve kendilerini geliştirebilecekler.

Detaylı içeriklerin yer alacağı oyunda karakterimizi özelleştirebilecek, farklı görünümlere kavuşturabileceğiz. Ayrıca oyun içerisinde yaz ve kış temalı mevsimler de yer alacak. Geçtiğimiz gün yeni bir trailer alan yapım yakında bir betayı oyunculara sunacak. Sınırlı bir içeriğe sahip olacak olan bu beta da oyuncular ilk kez oyun içerisini deneyimleyebilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol