Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

VTM Swansong’un İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Nacon, Vampire: The Masquerade - Swansong'dan kapsamlı bir oynanış videosu sundu.

Vampire: The Masquerade – Swansong‘un yayınlanmasına sadece iki hafta kaldı ve hala oyunun gerçekte nasıl göründüğünü bilmiyoruz. Daha doğrusu bugüne kadar bilmiyorduk. Birkaç saat önce oyunun yayıncısı Nacon, daha uzun bir sahne içeren kırk beş dakikalık bir yayın gerçekleştirdi ve oyunun çeşitli unsurları sadece gösterilmekle kalmadı, aynı zamanda ayrıntılı olarak tartışıldı.

Dikkat çeken ilk şey, masa üstü oyun Vampire: The Masquerade‘den bilinen doğaüstü güçlerin çeşitli becerilerini ve disiplinlerini geliştirebilen karakter sayfası oldu. Ardından sunucular karakterin soruşturma sırasında yapabileceği eylemleri gösterdi; tanıklarla görüşme, kurbanların cesetlerini inceleme, ipuçlarını arama gibi seçeneklerimiz olacak.

VTM – Swansong 19 Mayıs’ta Çıkış Yapacak

Swansong
Swansong, Nintendo Switch için de çıkış yapacak.

Ayrıca çeşitli çevresel bulmacalar sunuldu; örneğin bulunan bir telefona girebilmek için doğru sembolü bulup cihazın ekranına doğru şekilde çizmek gerekecek. Sadece yayının ikinci bölümünde gerçekten kanlı vampir hileleri görebildik. Geliştirici ve yayıncı, videonun oyunun son versiyonundan gelmediğini vurguladı, bu nedenle sunulan bazı parçaların hala değişeceğini bekliyoruz. Bunun yüz ifadeleri için geçerli olduğunu umalım, çünkü bunlar en hafif tabirle tuhaf geldi.

Vampire The Masquerade – Swansong, RPG türünün tipik bir temsilcisi. Bu yapım, oyun dünyasını keşfetmeye, NPC’lerle konuşmaya ve ana ve yan görevleri gerçekleştirmeye odaklanıyor. Üç kahramanın varlığı da önemli bir rol oynuyor çünkü her biri gerçeği farklı bir şekilde algılıyor. Ayrıca oyunda bir karakter ilerleme sistemi uygulandı. Belirli görevleri tamamlamak, oyuncuların seviye atlamalarını ve yeni yeteneklerin kilidini açmalarını sağlayacak.

VTM – Swansong PC, PS4, PS5, XOne ve XSX/S için 19 Mayıs‘ta çıkacak. Oyunun 2022’de yılı içerisinde Nintendo Switch’e de çıkış yapmasını bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.