Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

VTM – Bloodhunt’ın İlk Büyük Güncellemesi Tanıtıldı

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt, yaklaşan Haziran Topluluk Güncellemesi ile topluluğun geri bildirimlerini ele alacak.

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, oyunun ilk büyük güncellemesi için planlarını açıkladı. Güncellemenin odak noktası ise oyuncuların, özellikle oyunun denetleyici desteği ile çeşitli hata düzeltmeleri ve ince ayarlarla ilgili temel endişelerini ele almak olacak.

Çılgınca popüler olan Battle Royale türünün bir sonraki evrimi olarak kabul edilen Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, geçen ay oynaması ücretsiz bir modelle piyasaya sürüldü. İsveçli geliştirici Sharkmob tarafından geliştirilen oyun, aynı adı taşıyan bir masa üstü RPG oyunundan esinlendi. Oyun, Battle Royale türünün içerisine Vampir teması katarak kendisini rakiplerinden ayırdı.

Bloodhunt Denetleyici Sorunu Çözülecek

Bloodhunt

Bloodhunt için bir sonraki büyük güncellemenin, oyun topluluğuna göre en acil sorunları düzeltmek amacıyla “Haziran Topluluk Güncellemesi” olarak adlandırılacağı açıklandı. Sharkmob bu güncellemenin kapsamını belirledi ve yamayı Haziran ayının ikinci haftasında yayınlayacağını açıkladı. Geliştirici, oyuncuların oyunun denetleyici desteğiyle ilgili hayal kırıklığını çözeceğine söz verdi.

Güncelleme için planlanan değişikliklerin çoğu, denetleyici hassasiyetini ve duyarlılığını ayarlamaya yönelik olacak. Yüksek yoğunluklu bir Battle Royale olan Bloodhunt, yakın zamanda piyasaya sürülen anlatı RPG Vampire The Masquerade – Swansong‘dan farklı olarak hızlı ve hassas kontroller gereken, aksiyonu bol bir yapım olduğu için bu konu fazlasıyla önemli.

Geliştiricilerin oyuncu geri bildirimlerini dinlemeye ve anlamlı değişiklikleri takip etmeye niyetli olması, herhangi bir oyun için iyi bir işaret. Oyuncuların endişelerini giderecek güncellemelerin yakında daha da detaylandırılacağını belirten Sharkmob, rekabete doymuş bir türde eğlenceli ve yenilikçi bir Battle Royale sunmaya kararlı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.