Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

VR Oyunu Behemoth’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Behemoth içerisinde oyuncular farklı farklı düşmanları alt etmek için eski ve lanetli bir krallığa geçiş yapabiliyor.

Geliştirici Skydance Interactive, hikaye odaklı ve tek oyunculu aksiyon rol yapma oyunu BEHEMOTH’un çıkış tarihini açıkladı. Ortaya çıkan bilgilere göre proje bu sonbaharda PlayStation VR2, SteamVR, Quest 2 ve Quest 3 için piyasaya sürülecek. Oyun yalnızca sanal gerçeklik başlıklarında oynanabileceği için elbette birçok hayranın tepkisini çekiyor.

Skydance Interactive kreatif başkan yardımcısı Shawn Kittelsen, bir basın açıklamasında oyun hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Skydance tarafından şu anda geliştirilen BEHEMOTH gerçekten de üst düzey bir yapıya sahip olacak. Oyun, temel olarak The Walking Dead: Saints & Sinners’daki yakın dövüş ve el tabanlı fizik üzerine inşa ediliyor. Dolayısıyla oyuncuların kendini kaptırabilecekleri bir dünya sizlere sunulacak.

Behemoth VR’ı Yeni Seviyeye Kavuşturacak

Bildiğiniz üzere Skydance ekibi daha önce sanal başlıklar için The Walking Dead: Saints & Sinners oyununu piyasaya sürmüştü. Bu yapım, genel olarak oyuncular tarafından sevildi ve dikkat çekici oyun mekanikleri ile beğeni topladı. Şimdi ise yepyeni mekaniklerle beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan BEHEMOTH oyunu yer alıyor.

Skydance Behemoth Date 05 30 24

Bu yapım içerisinde oyuncular farklı farklı düşmanları alt etmek için eski ve lanetli bir krallığa geçiş yapabiliyor. Bu krallığın adı Forsaken Lands olarak karşımıza çıkıyor ve burada devasa canavarların olduğunu görebiliyoruz Oyuncular burada ölümsüzleri öldürmeye çalışıyor ve bir zamanların büyük medeniyetine yeniden hayat vermek için ellerinden geleni yapmak durumunda kalıyor.

Skydance Games, bir önceki oyunu TWD Saints & Sinners ile sağlam temelini geliştiriyor ve sanal gerçekliğin boyutunu bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.