Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

VR Oyunu Alien Rogue Incursion’dan Yepyeni Oynanış Videosu

Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Survios ekibinin üstlendiği sanal gerçeklik korku oyunu Alien Rogue Incursion için yepyeni bir fragman yayım.landı.

Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Survios ekibinin üstlendiği sanal gerçeklik korku oyunu Alien Rogue Incursion için yepyeni bir fragman yayınlandı. İlk Bakış fragmanı olarak bizlere sunulan bu içerik dahilinde oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağını görebiliyor ve beklentilerimizi buna göre ayarlayabiliyoruz. Aynı zamanda oyunun yeni ekran görüntülerine de haberimizin sonundan ulaşabilirsiniz.

Klasik Alien serisinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapım ne yazık ki sanal gerçeklik başlığı haricinde herhangi bir platforma çıkışını gerçekleştirmeyecek. Uzaylı istilasının dehşetinden kurtulmak için oyuncular burada cesaretini, becerisini ve zekasını test etmeye hazırlanacak. Yepyeni görevlerle beraber hikaye odaklı, tek oyunculu ve aksiyon ve korku odaklı bir yapıyla karşı karşıya kalacak.

Alien Rogue Incursion Bu Yıl Geliyor

Alien Rogue Incursion oyunculara korku ve gerilimin oldukça ön plana çıktığı bir sistemi sunacak. Oyuncular burada yüksek gerilimli bir nişancı deneyimiyle göz göze gelecek ve elindeki silahları kullanmaya hazırlanacak. Unreal Engine 5 oyun motoru ile beraber geliştirilen yapımda üst düzey grafikler ve animasyon tarzı bize sunulacak.

Alien Rogue Incursion gameplay

Purdan gezegeninde yer aldığımız yapımda istila edilmiş bir tesisi keşfetmeye hazırlanacak ve aynı zamanda burada soğukkanlı bir şekilde hayatta kalmaya başlayacağız. İlgi çekici detaylara sahip olan Alien: Rogue Incursion, açıklanan detaylara göre 2024 yılı içerisinde sanal başlık cihazları PlayStation VR2, SteamVR ve Quest 3 için piyasaya sürülecek.

Son olarak yaklaşık 1 dakikalık süreye sahip fragman içerisinde oyunun doğrudan oynanış sekansları, ortamlar ve daha fazlası bizlere sunuluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.