Void Bastards’ın Bang Tydy Genişlemesi Yayınlandı!

Void Bastards: Bang Tydy iki platformda yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

PC ve Xbox One platformu için 28 Mayıs 2019’da lansmana çıkan Void Bastards şu sıralar yüzde 20 indirimli fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor. Steam üzerinde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım 25 Eylül’e kadar 50.00 TL yerine yüzde 20 indirimle 40.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olarak karşımıza çıkan yapım, dün akşam saatlerinde yeni bir genişleme paketi aldı.

blank

Steam üzrinde 10.50 TL fiyat etiketine sahip olan yeni genişlemenin adı Bang Tydy olarak belirlendi. Bang Tydy genişlemesi ile oyunculara yeni bir acımasız silah sunulurken buna ek olarak tehlikeli yeni bir düşman türü snuluyor. Yeni yağmalanabilir gemilerin de yer aldığı genişleme paketinde yepyeni gemi modülleri ve zorlukları da yer alırken, üç yeni Tydy gemisi de oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Daha renkli ve daha zengin bir içerik yapısına kavuşan Void Bastards hikaye tabanlı oynanışı ile uzaylılar ile bizleri karşı karşıya getiriyor. Steam üzerinde şuana kadar herhangi bir inceleme almayan yeni genişleme paketi Xbox One platformunda da yayınlandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol