Void Bastards 29 Mayıs’ta Xbox One ve PC’ye Geliyor!

Void Bastards Xbox One ve PC platformu için duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Oyunculara fps tadında bir deneyim sunacak olan Void Bastards 29 Mayıs’ta hem PC hem de Xbox One platformu oyuncularının karşısına çıkacak. Steam’de sergilenen oyunun fiyat etiketi henüz belli değil.

blank

Blue Manchu tarafından geliştirilen Void Bastards 29 Mayıs’ta Humble Bundle tarafından konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak. Tek oyunculu olarak oynanacak olan yapım rengarenk yapısı ile oyunculara fps tadında bir oynanış sunacak. Hikaye tabanlı oynanacak olan yapımda benzersiz çok sayıda görev bizleri bekliyor olacak. Fantastik bir oynanışa sahip olacak olan yapımda silahlar kuşanacak ve görevleri başarmaya çalışacağız.

Oyun içerisinde kendi kendimize kararlar alacak, nereye gideceğimize ve neler yapacağımızı planlayacağız. Uzay gemisinde yer alacak olan yapım birbirinden farklı tehlikelere de bünyesinde yer verecek. Görsel efektler bakımından oldukça basit görünen yapımda farklı uzay araçlarını da kullanabilecek ve geliştirebileceğiz.

Birbirinden farklı gemilerde ilerlemeye çalışacağımız oyunda birbirinden farklı tehlikeler ile karşılaşacağız. Oyuncular görevleri başararak ilerlemeye çalışacaklar.

Oyunda 9 farklı dil seçeneği oyunculara sunulacak. Ancak bu dil seçenekleri arasında Türkçe bulunmayacak. Sesli ve görsel olarak oyuncuları tatmin etmesi beklenen Void Bastards 29 Mayıs’ta lansmana çıkacak. Oyunun fiyat etiketi önümüzdeki günlerde belli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol