League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.8

Kullanıcı


Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nin 8’nci Haftasına 1907 Fenerbahçe Damga Vurdu!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'nde tüm heyecan devam ediyor.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde heyecan ve rekabet son sürat devam ediyor. Ülkemizin en iyi espor oyuncularının yer aldığı lig de 8’nci hafta da geride kaldı. İlk haftadan bu yana eğlence, rekabet ve heyecan artmaya devam ediyor.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 8’nci hafta maçları sonucunda tablo yine netleşmedi. 8’nci haftada derbi ateşi ortalığı kasıp kavururken liderlik yarışı da hız kesmeden devam ediyor. Sarı kırmızılı ekibi mağlup ederek Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 8’nci haftaya damga vuran 1907 Fenerbahçe Espor, Dark Passage’ı geride bırakarak 14 galibiyete ulaştı. Diğer bir yandan Bahçeşehir SuperMassive’de 14 galibiyetle zirve yarışını bırakmazken, 13 puana sahip olan Royal Youth’da liderlik yarışında bende varım diyor.

İlk 6 takımın katılabileceği Mevsim Finalleri için 1907 Fenerbahçe Espor, Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth ekipleri yerlerini garantilemeyi başardılar. Galatasaray Espor, Doğuş Üni Aurora, Dark Passage, Beşiktaş ve HWA GAMING takımları arasında iki takım mevsim finallerine katılamayacak. Önümüzdeki haftalarda yapılacak olan maçlar neticesinde finallere katılamayacak olan takımlar belli olacak.

Lig’de önümüzdeki hafta yapılacak maçlar ile düğümler çözülecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol