League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.8

Kullanıcı


Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 7’nci Hafta Tamamlandı!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde rekabet tüm hızıyla devam ediyor.

Her hafta birbirinden zorlu maçların yapıldığı Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden yetenekli oyuncuların ter döktüğü ligde liderlik mücadelesi her hafta kızışmaya devam ediyor.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin 7’nci haftası tamamlandı. Her hafta olduğu gibi 7’nci haftada da oyuncular kıyasıya rekabet etti. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Ligi’nin tamamlanmasına iki hafta kalırken liderlik mücadeleleri de kızışmaya başladı. Geçmiş dönemlere nazaran daha karmaşık ve her an puan tablosunun değişebildiği bu sezonda liderlik rüzgarını arkasına alan 1907 Fenerbahçe Espor, toplamda 12 galibiyet ile zirveyi Bahçeşehir SuperMassive ile paylaşıyor. Ayrıca 1907 Fenerbahçe Espor, Bahçeşehir SuperMassive’i iki kere yenerek averajla lider durumda yer alıyor.

Haftanın başarılı isimleri arasında yer alan Royal Youth, Bursaspor Esports ve Galatasaray Espor’u yenerek oldukça iyi bir fikstür çıkardı. Bu maçlar sonrasında Galatasaray Espor 4’ncü sıraya gerilerken, Royal Youth 3’ncü sıraya yerleşti.

Beşiktaş’tan söz edecek olursak bu hafta Doğuş Uni Aurora ve Galakticos karşısında alınan galibiyetler ile 5’nci sırada yer alıyor. Ayrıca 5’nci sırada Dark Passage ekibi de yer alıyor. Tamamlanan lig maçları sonrasında ilk 6 takım mevsim finalleri maçına katılabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol