League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.8

Kullanıcı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Zirvesinde Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

League of Legends Vodafone FreeZone Şampiyonluk ligi Yaz Mevsimi 3. hafta maçları devam ederken istikrarlı olarak zirve'de ki yerini korumaya çalışan Beşiktaş bu hafta galibiyet yüzü göremedi. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Maçları nasıl sonuçlandı ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Türkiye’nin ilk ve en büyük profesyonel espor ligi olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi (VFŞL) Yaz Mevsimi’nde 4 hafta geride kaldı. Galakticos, fastPay Wildcats ve Papara SuperMassive haftayı kayıpsız kapatırken, fastPay Wildcats elde ettiği 2 galibiyet ile birlikte zirvenin tek lideri olan Beşiktaş’a ortak oldu.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne 6 maçlık bir galibiyet serisiyle başlayan Beşiktaş mevsimin ilk mağlubiyetlerini aldı. 4. haftada fastPay Wildcats ve Papara SuperMassive’e kaybeden ekip, liderlik koltuğunu fastPay Wildcats ile paylaşıyor. fastPay Wildcats, aldığı Beşiktaş ve Galatasaray Espor galibiyetleriyle zirveye ortak oldu. Pazar günü oynanan karşılaşmada Galatasaray Espor’u 20-0 ile geçen ekip lig tarihinin en dominant performanslarından birine imza attı.

Üçüncü hafta itibariyle yeni kadrosuyla Vadi’ye adım atan Papara SuperMassive, bu kadroyla çıktığı dört maçın tamamını kazandı. Takımın alt koridor oyuncusu Zeitnot, dört maçta 50 KDA’ya ulaşarak üstün bir performans sergiledi.

Galakticos haftayı kayıpsız kapatan üçüncü ekipti. 1907 Fenerbahçe Espor ve Dark Passage karşısında alınan galibiyetler takımı üst sıralara taşıdı.

1907 Fenerbahçe Espor, Dark Passage, Galatasaray Espor ve Team Aurora haftayı birer galibiyetle kapattı. 5 Ronin ile Royal Youth ise 4. haftada zafer ekranını görmeyi başaramadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol